ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Що приніс 2013 рік для Спілки бухгалтерів Прикарпаття
30.12.13 10:49

 

От і добігає кінця 2013 рік.

Для Спілки бухгалтерів Прикарпаття він був насичений цікавими подіями, напруженою працею і навчанням, подарував радість досягнень та нових зустрічей.

Створена з метою обміну досвідом між працівниками бухгалтерії, навчання і підвищення професійної майстерності працівників сфери обліку і аудиту, Спілка вже протягом 4 років об’єднує близько 150 бухгалтерів та постійно поповнюється новими. Тільки за рік, що минає, сертифікованими спілкарями Спілки бухгалтерів Прикарпаття стало ще 52 працівники бухгалтерської сфери.

Основною діяльністю Спілки є організації різного роду освітніх заходів, як-от: круглих столів з актуальних питань бухгалтерського та податкового обліку, курсів бухгалтерів, різнопланових семінарів тощо, в тому числі і заходів дозвілля для людей, причетних до її діяльності.

Найпопулярнішими на Прикарпатті є курси бухгалтерів саме від Спілки бухгалтерів Прикарпаття. Адже хто ще краще може навчити бухгалтерської справи, як не досвідчені бухгалтери, які завжди знають останні новини і зміни законодавства. Лише за останні рік бухгалтерами стали 62 випускники курсів, що отримали відповідні свідоцтва та реалізовують свої навики на підприємствах та у підприємців нашого краю.

Спілка регулярно організовує навчальні тренінги, круглі столи, заходи дозвілля. Особливо багатим на такі заходи був минулий рік.

Новий робочий рік для Спілки бухгалтерів Прикарпаття розпочався 

веселою забавою. 14 січня 2013 року відбувся захід «Коляда 2013», де всі бажаючі мали можливість взяти участь у майстер-класі по зав’язуванні хусток в українському колориті та відчути казкову атмосферу Різдва, колядуючи у приємному товаристві спілкарів.

Перебуваючи під піднесеним святковим настроєм, спілкарі приступили до роботи. 28-29 січня 2013 року ГО "Спілка бухгалтерів Прикарпаття" та Аудиторська компанія "Вектор аудиту" провели дводенний навчальний тренінг за МСФЗ в Івано-Франківську. Основним виступаючим навчального тренінгу була Каменська Тетяна Олександрівна із м. Київа. Учасниками тренінгу були аудитори і бухгалтери з Івано-Франківська та області, а також фахівці, які зацікавленні у своєму професійному розвитку і вдосконаленні.

Незабаром 14 лютого 2013 року відбувся круглий стіл на тему: «Згадуємо про нововведення 2013». Під час круглого столу розглядалися основні зміни до податкового законодавства 2013 року. А ще - всі учасники мали можливість прийняти участь у мастер-класі по виготовленню брошок та відкриток власними руками, присвяченому до Дня всіх закоханих.

14 березня 2013 року Спілкою бухгалтерів Прикарпаття було проведено круглий стіл на тему «Податкові ризики. Декларація з ПДВ». Серед виступаючих були голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольга Брегін та представники ДПІ в м.Івано-Франківську, а саме: начальник відділу взаємодії зі ЗМІ та громадкістю Яремко Галина Іванівна та головний державний податковий ревізор-інспектор відділу адміністрування ПДВ Івано-Франківської міської державної податкової інспекції Трикіша Ірина Михайлівна.

11 квітня 2013 року   ГО "Спілкою бухгалтерів Прикарпаття" спільно з Аудиторською компанією "Вектор аудиту"  було проведено круглий стіл на тему "Фінансова звітність по-новому"

Під час круглого столу розглядався порядок складання та подання фінансової звітності відповідно до нових вимог. 

16 травня 2013 року організовано круглий стіл, на якому обговорювались питання, що стосуються електронної звітності по РРО та плати за землю. Серед учасників круглого столу були голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольга Брегін, а також головний державний податковий ревізор-інспектор ДПС в Івано-Франківській області  Гаркот Любов Богданівна, начальник відділу моніторингу грошових операцій управління податкового контролю ДПС в Івано-Франківській області Кравець Ігор Васильович та представники ПАТ "УкрСиббанк".

13 червня 2013 року відбувся круглий стіл, на якому обговорювались питання поділу платників ПДВ та розглядались практичні ситуації податкових ям.

Підкоривши під час тренінгів, семінарів і круглих столів багато «вершин» бухгалтерського і податкового обліку, Спілка бухгалтерів Прикарпаття 13 липня 2013 року підкорила одне з найвищих озер в Карпатах – озеро Несамовите (1750 метрів над рівнем моря). Долаючи підйоми і спуски, спілкарі пройшли всі труднощі, досягли цілі та отримали задоволення. Хтось вперше, а хтось вкотре побачив красу нашого Прикарпаття,  нашого мальовничого краю.

16 липня 2013 року для Спілка бухгалтерів Прикарпаття виступила ініціатором урочистей з нагоди професійного свята «тружеників дебету і кредиту» – Дня бухгалтера України. Учасників святкування привітали директор департаменту економіки Івано-Франківської ОДА Володимир Попович та начальник головного управління Міністерства доходів і зборів в Івано-Франківській області Віктор Рахміль.На святі було все, як і має бути на урочистостях такого рівня: і святкові промови високих гостей, і відео-звіт про діяльність Спілки, і урочисті вручення бухгалтерських сертифікатів, і спільне фотографування і, звісно ж, шикарний фуршет.

25 вересня 2013 року Спілка бухгалтерів Прикарпаття провела круглий стіл на тему «Які новини законодавства принесло літо»Було обговорено зміни, що були внесені до Податкового кодексу, а також актуальні питання з оподаткування, бухгалтерського обліку та звітності.

А вже на наступний день, 26 вересня 2013 року, бухгалтери Прикарпаття розважались на латиноамериканській вечірці, яка стала своєрідною даниною красі, здоров’ю та жіночності. Латиноамериканські танці - це карнавал енергії та вир емоцій. І Члени Спілки бухгалтерів Прикарпаття це відчули. Танці подарували бухгалтерам  повну свободу від рутинних проблем і можливість виразити себе. А подарований латиноамериканською вечіркою вир емоцій та заряд енергії спонукав до продовження навчання танцям! І, незабаром, 8 жовтня 2013 року бухгалтери під мелодійні звуки опановували техніку вальсу.

Кожна жінка-бухгалтер це в першу чергу жінка, яка ще з дитинства мріє стати гарною матір'ю, доброю дружиною і займатися рукоділлям. Та більшості з нас не вистачає часу на освоєння різних навичок рукоділля. Тому Спілка бухгалтерів Прикарпаття 30 жовтня 2013 року організовала майстер-клас з бісероплетіння, на якому бухгалтери за кілька годин освоїти техніку бісероплетіння та зробити гарний виріб своїми руками.

12 листопада 2013 року відбувся круглий стіл, на якому обговорювалась питання в межах тематик:«Актуальні питання податкового законодавства» та «Запити про надання інформації від контролюючих чи правоохоронних органів» – відповіді юриста.Серед учасників круглого столу, яких налічувалось близько сорока чоловік, були директор ТОВ "Західноукраїнська правнича компанія"ФЕМІДА" Лілія Юріївна Іванчук та представники Головного управління Міністерства доходів і зборів в Івано-Франківській області, а саме: начальник відділу податку на прибуток Юрій Володимирович Гаврон, начальник вiддiлу контролю за декларуванням податку на додану вартість Дмитро Степанович Сачовський, начальник управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Оксана Степанівна Грушецька та головний державний інспектор Ольга Михайлівна Кузевич.

Спілка бухгалтерів Прикарпаття з повагою до української духовної спадщини долучилась до відродження 

славних традицій нашого народу та провела 13 грудня 2013 року Андріївські вечорниціЩе до початку забави душа раділа. Бо лишень глянути на чоловіків і жінок, молодь та діток у вишиванках – це задоволення. Адже вишиванка  – це єство нашого народу і національна святиня. 

Наші вечорниці розпочалися веселим театралізованим дійством, в якому всі бажаючі мали можливість взяти участь. Згодом усі за одним столом смакували смачними варениками, ворожили та співали милозвучні українські пісні.Спілкарям сподобалися і вареники, і розваги. Наспівавшись пісень та пригадавши традиції, гості Андріївських вечорниць розійшлись по домівках з нетерпінням чекаючи на наступні посиденьки.

Отаким насиченим роботою та цікавим дозвіллям був 2013 рік для Спілки бухгалтерів Прикарпаття.

Дякуємо всім бухгалтерам, що брали активну участь у діяльності Спілки. Тільки разом, спільними зусиллями, знаннями та досвідом ми досягнемо високого рівня бухгалтерської справи!

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл