ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Навчання по Міжнародним Стандартам Фінансової Звітності
10.06.19 14:00

 Міжнародні Стандарти Фінансової Звітності

 

 На початку червня Спілка бухгалтерів Прикарпаття спільно з аудиторською компанією  PSP Audit  (м. Київ) вперше в Івано-Франківську організувала навчання по Міжнародним Стандартам Фінансової Звітності  для отримання міжнародного диплома IAВ (Великобританія).

Програма IAB (International Association of Book-keepers) атестована Комітетом по визнанню якості кваліфікацій і програм при Міністерстві освіти Великобританії QCA (Qualification and Curriculum Authority).

Після проходження навчання та складання іспиту видається Diploma in Accounting to International Standards  IAB Рівень 4 «Сертифікат з Міжнародних стандартів фінансової звітності (IAS, IFRS) »і присвоєнням професійної кваліфікації в області МСФЗ.

Після інтенсивного навчання  (48 академічних годин протягом 6 днів) наші учасники також здавали в Києві екзамен, за результатами якого їм буде виданий диплом IAB.

Диплом IAB єдиний для всіх і визнається в усьому світі. На сьогодні він стає все більш популярним в Європі, де попит на фінансових фахівців не знижується.

 

Що було цікавого на навчанні?

  • Знайомство з міжнародними стандартами;
  • Практичні поради із застосування міжнародних стандартів у господарській діяльності будь-якого підприємства;
  • Велика кількість практичних задач;
  • Порівняння МСФЗ та ПСБО, поради щодо трансформації звітності;
  • Пробний іспит у Івано-Франківську;
  • Додатковим бонусом стали смачні кавові перерви , нові знайомства, спілкування та обмін досвідом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кому буде корисне навчання?

  • Керівникам та бухгалтерам компаній, які застосовують МСФЗ або трансформують звітність з стандартів П(с)БО до МСФЗ;
  • Юристам та фінансовим директорам;
  • Бухгалтерам, які прагнуть розвиватися та "тримати руку на пульсі" професії.

 

Іспити проводяться одночасно в усіх навчальних центрах IAB в світі  тільки два рази на рік- в перший вівторок червня і грудня. Після закінчення іспиту роботи направляються на перевірку до Великобританії (головний офіс IAB).Результати іспиту стають відомі через 10 тижнів. Іспит проходить у м.Києві в присутності спостерігача IAB (грудень і червень). 

Запис на осінню групу вже розпочато, уся необхідна інформація за телефоном +380673407128 (вайбер). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

Щиро дякуємо Дмитрові Сушко аудитору, керівнику "ПІ.ЕС.ПІ Тренінговий центр", за плідну співпрацю, за надану можливість Прикарпатським бухгалтерам та аудиторам поглибити свій рівень знань у Міжнародних Стандартах Фінансової Звітності, а також за можливість підтвердити свої знання у Міжнародній Асоціації бухгалтерів IAB.

Велика подяка тренеру Станіславу Подруцькому, ДіпІФР, IAB, 20 років досвіду у фінансах, з них 10 років в аудиті, 5 років фінансовим директором. 

Дякуємо Вам за доступний виклад матеріалу, за переданий Ваш досвід застосування Міжнародних Стандартів Фінансової Звітності на практиці та за гарно проведений час.

З повагою директор Аудиторської компанії "Вектор Аудиту" та голова Спілки Бухгалтерів Прикарпаття Ольга Брегін.

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл