ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Випускний курсів бухгалтерів!

Спілка бухгалтерів Прикарпаття чергово випустила групу бухгалтерів! Дякуємо всім випускникам за чудові весняні подарунки!

На навчанні курсанти опановували необхідні теоретичні знання та практичні навички: навчились складати звітність згідно чинного законодавства, рахувати податки, використовувати 1С Бухгалтерію для швидкого виконання завдань, розбирати юридичні питання, отримали відповіді на свої запитання та консультації щодо проблемних ситуацій.

Курси бухгалтерів -  це також добра нагода для нових знайомств. Це можливість поспілкуватись, поділитись досвідом, розширити коло професійних зв'язків, які знадобляться в майбутньому, розвинути корисні навички ділової та міжособистісної комунікації.

Усім Вам ми бажаємо успіху в досягненні поставленої мети в житті, яка, безумовно, завжди є позитивною. За цей короткий, але плідний період Ви стали для нас рідними, тому ми випускаємо Вас, але не відпускаємо! Віримо в подальшу співпрацю і чекаємо на наших наступних заходах!

Хто бажає освоїти бухгалтерію чи підвищити свій професійний рівень, запрошуємо також долучитися до нашої дружньої команди!:) Як це зробити читайте тут:    http://vektor.if.ua/kursy

Відгуки учасників навчання:


Великі позитивні враження, багато знань, цікавої інформації а саме головне повернули бажання працювати бухгалтером. Велике дякую за знання!!! Успіхів і процвітання вашій компанії.

 

 

Г. Галина


Курси допомогли вивчити мені теорію бух.обліку, нарахування зарплати, індексацію та користуватись програмою 1С. І навчили мене складати баланс. Дуже дякую вам за знання і за доступне вивчення програми 1С.

 

 

 

 

 

              Ж. Віталія 


На мою думку курси грамотно продумані. Я вже всім знайомим порекомендувала курси бухгалтерів саме в Спілці бухгалтерів Прикарпаття. Не очікувала такої кількості цікавих тем. Результати від курсів отримала високі а саме круте знайшла роботу бухгалтера! Дякую всім викладачам за знання!!!

 

 

 

 

А.Іванна


Дуже вдячна викладачам за їхню роботу, було завжди цікаво але незавжди легко! Курси рекомендую всім знайомим та дякую всім за гарні емоції і проведений час разом.

 

 

 

 

 

 

Н. ЛесяДуже сподобалось відношення викладачів, весела та невимушена атмосфера. В результаті курсів знайшла роботу. Бажаю всім хто хоче відновити знання та вивчити бухоблік з нуля.

 

 

 

 

 

 

Щ. Надія


Мені дуже курси допомогли. Я навчилась працювати правильно з документами, шукати закони, заповнювати баланс, рахувати зарплату, індексацію, лікарняні та багато іншого в тому числі праграма 1С. Приємно вражена методикою викладання! Все зрозуміло та доступно. Щиро вдячна всім викладачам!

 

 

 

 

 

З. Алла


 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл