ja_mageia

Главная Семінари і тренінги Новое Спілка бухгалтерів Прикарпаття - похід на озеро Несамовите в Карпатах
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Спілка бухгалтерів Прикарпаття - похід на озеро Несамовите в Карпатах
14.07.13 12:14

alt

Настав той день, коли ми здійснили те, що багатьом не під силу. Спілка бухгалтерів Прикарпаття піднялась на одне з найвищих озер в Карпатах – озеро Несамовите (1750 метрів над рівнем моря).

Почалась наша подорож виїзом з Івано-Франківська до туристичної бази “Заросляк”. Погода була хороша як і настрій учасників.

 

altalt

Їдучи в автобусі, ми помітили дуже гарну деревяну церкву в селищі Дора перед самим Яремче і зупинилися подивитись. Церква невелика, але вразила тим, що все облаштування храму з дерева, навіть ікони іконостасу були не мальовані, а висічені чи вирізьблені по дереву. Учасники поїздки змогли зайти до церкви і попросити щасливої дороги, особливо ті, які вперше вибрались в гори.

Поїздка продовжилась і за кілька годин ми заїхали на територію Національного заповідника Карпат. Перше наше випробування було те, що ми побачили пошкоджений міст через річку і знак “Рух заборонено”, легкові машини проїздили, а от водій нашого автобуса вагою понад 12 тон відмовився їхати далі. Наступних 1,5 км до Заросляка ми йшли пішки. Біля турбази є джерело, де можна напитися та набрати собі в похід води, що ми і зробили.

 

altalt

altaltalt

Почалась наша подорож вгору, мощеною ще австріяками дорогою. Більша частина дороги йде моміж високих дерев, що захищали нас від вітру. По дорозі ми бачили безліч мальовничих пейзажів, унікальних природніх ландшафтів, дрібних струмків та водопадів. Нам зустрічалась дивно-зелена трава кольору не звичного жителям міста, дрібні, чисті струмки в яких можна впевнено пити воду, лікарські рослини та трави з яких готують смачний чай. Зустрічали ми попри стежку гриби, великі і малі, але ніхто не наважувався їх зірвати, хіба що сфотографуватися з ними (то були мухомори). Дивно вражала чистота лісу, не було видно сміття, стежка теж була розчищена від дерев і гілок. Було легко і приємно йти, дихаючи чистим повітрям Карпат, які ще називають “легенями України”.

altaltalt

Коли бачиш таку красу природи не хочеться думати про роботу, в голові спокійно, відчувається гармонія і спокій в душі, починаєш більше любити цей прекрасний світ.

Виходячи на відкриті ділянки дороги можна назбирати чорниць, в народі їх ще називають “афини”. Ми час від часу “паслися” попри стежку, намагаючись не потрапити на підсолені кимось ягідки.

altalt

Ось ми підійшли до найважчого підйому – це самий крутий підйом на шляху до озера. Через кожних 100 метрів стоїть “віха” – деревяний стовб, де можна перепочити. Таких стовбів нарахували вісім – від початку крутого підйому до самого озера. Цей підйом дозволяє побачити неймовірну красу Карпат і мальовничі краєвиди, зробити гарні фото на память. Вітер тут відчувався сильніше, оскільки рослинність тут низька і немає дерев. І от ми вибрались на вершину і ще 300 метрів по рівнинній стежці і ми біля озера. Стоячи біля озера ми перебували фактично в центрі хмари і було досить холодно через вітер. Тут ми перекусили, заховавшись від вітру під гілки жерепу і рушили назад, так як почав накрапати дощ із тієї хмари. Спускатися було легше і швидше, проте мокро і трохи слизько через дощ. Так дощова хмара легким дощиком супроводжувала нас до самого автобуса під Заросляком. Недивлячись на те що підйом був сухий і приємний, а спуск був мокрий враження залишуться у нас надовго. Насправді вийти на вершину в Карпатах і не попасти під дощ це рідкість, тому я вважаю, що нам ще повезло з погодою. Саме цікаве з цієї подорожі, яка фактично зайняла цілий день, це те, що ми подолали труднощі і отримали задоволення, долаючи підйоми і спуски ми досягли цілі. Хто вперше, а хто вкотре побачив красу нашого Прикарпаття, красу нашого краю.

alt

Учасниками заходу були бухгалтери, керівники підприємств, підприємці їх друзі і рідні з різних куточків Прикарпаття. Наймолодший учасник походу - дівчинка Настя (10 років).

Організацію такого активного відпочинку забезпечили нам:

голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття та директор Аудиторської компанії “Вектор аудиту” Ольга Брегін

працівники компанії “Вектор аудиту” та члени Спілки бухгалтерів Прикарпаття: Твердохліб Вікторія, Сорокіна Лілія, Хитровська Ірина.

організатором та провідником групи виступив почесний член Спілки бухгалтерів Прикарпаття керуючий Прикарпатським відділенням Фідобанку Олег Наворенський

 

Статтю підготував директор ТОВ “Західмегатрейд”, психолог-тренер, член Спілки бухгалтерів Прикарпаття, Андрій Петранюк.

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл