ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Випуск групи “Кадрове діловодство”

12 квітня 2018 року Спілка бухгалтерів Прикарпаття провела ще один випуск курсу кадровика!

За час навчання студенти поглиблювали теоретичні знання з питань трудового законодавства, розбирали практичні ситуації, отримали професійні відповіді на актуальні запитання. Курси кадровика - це  також чудова нагода познайомитись ближче з колегами, поспілкуватись та корисно провести час.

Навчальна група в повному складі успішно склала комплексний підсумковий іспит, що свідчить про ефективність курсів та плідну працю як викладачів, так і студентів.

Із напутніми словами до випускників курсів звернулися викладачі:Начальник відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області - Ольга Василівна Ткачівська та Завідувач сектору Управління Держпраці в Івано-Франківській області - Мар’яна Василівна Абібуллаєва .

З цією подією привітати випускників завітала представник всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» Тамара Борисівна Горбунова.

Наприкінці всі студенти отримали свідоцтва  про проходження навчання "Кадрове діловодство".

Випускники подякували викладачам, гостям та Голові Спілки бухгалтерів Прикарпаття - Ользі Брегін за грамотну організацію, відкритість, можливість  отримати підтримку експертів та впевненість в кадровій роботі.

Відсвяткували випуск за святковим солодким столом.

Вітаємо Вас, дорогі випускники! Ми віримо, що здобуті знання Ви лише примножите і уміло застосуєте на практиці. Бажаємо Вам добра, професійного зростання та успіхів у житті!

Чекаємо Вас на наших наступних заходах!

      

      

      

 

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл