ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Випуск 34 групи курсів бухгалтерів

18 травня 2018 року відбувся 34 випуск курсів бухгалтерів, який незмінно організовує та проводить Спілка бухгалтерів Прикарпаття.

Упродовж трьох місяців навчання курсанти опановували необхідні теоретичні знання та практичні навички: навчились складати звітність згідно чинного законодавства, рахувати податки, використовувати 1С Бухгалтерію для швидкого виконання завдань, розбирати юридичні питання, отримали відповіді на свої запитання та консультації щодо проблемних ситуацій.

Курси бухгалтерів це також добра нагода для нових знайомств. Це можливість поспілкуватись, поділитись досвідом, розширити коло професійних зв'язків, які знадобляться в майбутньому, розвинути корисні навички ділової та міжособистісної комунікації.

Наприкінці курсів слухачами було успішно складено комплексний випускний іспит.

Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття - Ольга Брегін урочисто привітала випускників і вручила свідоцтва про успішне закінчення навчання. Тепер вони з упевненістю зможуть використовувати здобуті знання в своїй роботі.

Випускники подякували викладачам і привітали їх приємними подарунками. Відсвяткували випуск за святковим солодким столом.

Особлива подяка керівнику нашої випускниці за привітання та музичний дарунок.

Дорогі випускники, ми впевнені, що за час навчання Ви отримали не тільки професійні знання, але й зросли як особистості, а отримані глибокі знання, дозволять Вам і надалі відповідати вимогам сьогодення.  

Усім Вам ми бажаємо успіху в досягненні поставленої мети в житті, яка, безумовно, завжди є позитивною. За цей короткий, але плідний період Ви стали для нас рідними, тому ми випускаємо Вас, але не відпускаємо! Віримо в подальшу співпрацю і чекаємо на наших наступних заходах!

Хто бажає освоїти бухгалтерію чи підвищити свій професійний рівень, запрошуємо також долучитися до нашої дружньої команди!:) Як це зробити читайте тут:    http://vektor.if.ua/kursy

 

       

        

        

       

       

       

       

     

      

      

      

      

      

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл