ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
4 квітня 2018 року у Спілці бухгалтерів Прикарпаття відбувся майстер-клас з писанкарства

Великдень є головною подією року для християн, величне свято, яке символізує торжество віри, перемогу над гріхом, початок нового життя! Цей день має багаті традиції, одна з яких – приготування великоднього кошика. Невід’ємним атрибутом, звичайно ж, залишається писанка.

Писанка є досить складним мистецтвом і оволодіти ним швидко вдається далеко не кожному. Тому, аби відчути настрій свята і навчитися цього мистецтва 4 квітня 2018 року у Спілці бухгалтерів Прикарпаття відбувся майстер-клас з писанкарства, який провела майстриня Іванна Равлюк.

Після цікавої та пізнавальної розповіді майстрині про писанкарство, символіку кольорів та орнаментів писанки, всі поринули у творчу роботу. Хтось уперше в такий спосіб розписував великодні символи, хтось удосконалював свої вміння. Кожен з учасників цього майстер-класу розписав писанку за власним вподобанням, використовуючи традиційні орнаменти писанкарства.

Неймовірна атмосфера заполонила аудиторію. Затишна та різнобарвна, з відчуттям радості, тиші та спокою… Вона дозволила поринути у таємничий світ писанок, доторкнутись до потаємних закутків своєї душі.По домівках всі розходились із власними писанками, хорошим настроєм та яскравими незабутніми спогадами.

Хочеться щиро подякувати організаторам: майстрині Іванні Равлюк за той час і зусилля, який вона приділила, чудовий майстер-клас  та гарний передсвятковий настрій; закладу, який так гостинно нас прийняв “Перша сімейна ресторація Мулярових”; незмінному ініціатору наших заходів,  голові Спілки бухгалтерів Прикарпаття -Ользі Брегін; і, звісно ж, учасникам майстер-класу,  активним членам Спілки бухгалтерів Прикарпаття, нашим друзям та “шанувальникам”, які завжди позитивно відгукуються і активно відвідують наші заходи. Це ще раз засвідчує нашу правдиву єдність!

Спілка бухгалтерів Прикарпаття щиро вітає Вас із прийдешнім світлим святом Воскресіння Христового! Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, а Ваше серце наповниться радістю, бо здійснилося чудо із чудес:"Христос Воскрес! Воістину Воскрес!"

             

             

             

             

              

              

               

               

 

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл