ja_mageia

Главная Статті, документи Статті, огляди Платників єдиного податку доповнено п’ятою та шостою групами.
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Платників єдиного податку доповнено п’ятою та шостою групами.
12.08.12 00:00

alt

Відповідно до змін до ПКУ внесених ЗУ « Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв’язку з проведенням адміністративної реформи в Україні» за № 5083-VI  від 05.07.2012 року, який вступив в дію 12.08.12р., платників єдиного податку доповнено п’ятою та шостою групами.

До п’ятої групи тепер відносяться підприємці, які протягом календарного року не використовують найману працю або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує двадцять осіб та обсяг їх доходу не перевищує 20 млн. гривень.

До шостої групи відносяться юридичні особи у яких протягом календарного року середньооблікова кількість працівників не перевищує п'ятдесят осіб та обсяг доходу не перевищує 20 млн. гривень.

Для них встановлено такі ставки єдиного податку:  7 % доходу – у разі сплати ПДВ відповідно до кодексу або 10 % доходу – у разі включення ПДВ до складу єдиного податку.

Тобто, перейти на п' яту або шосту групу можна вже з 4 квартала 2012 року подавши заяву до податкової служби  до 14 вересня 2012р. включно!

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл