ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Випуск групи "Кадрове діловодство"

Спілка бухгалтерів Прикарпаття організувала та провела чергові курси Кадрового діловодства!

Сьогодні кадровики мають чітко знати норми чинного законодавства, які стосуються трудових правовідносин та ведення кадрової документації, щоб впевнено застосовувати їх у практичній діяльності, - адже неправильна організація кадрового діловодства, а тим більше - порушення законодавства про працю, може призвести не лише до необхідності сплати штрафів, а й до судових позовів та неприємних наслідків у разі їх задоволення.

Саме задля уникнення непорозумінь із законодавством, впорядкованої родити із документами, відповідей на всі незрозумілі запитання були створені курси Кадрового діловодства!

Найкращі фахівці своєї справи навчали та ділились особистим досвідом із нашими учасниками.

 

 

 

 

Відгуки учасників навчання:


Дуже задоволена курсом, де було обговорення всіх проблемних питань, практичні завдання + друкований матеріал, який пригодиться в подальшій роботі. А також приємним бонусом був тренінг по соціоніці. На навчанні детально ознайомилась із всіма аспектами кадрового діловодства, покращила знання з трудового права, знаю як правильно діяти і роботодавцю і працівнику.  Рекомендую перш за все кадровикам, юристам і всім працівникам.

 

 

Струць Тетяна


Дякую, за такий змістовний курс. Дякую нашим викладачам за тонкості по роботі з кадрами. Я попала туди, де треба. Маючи базу, отримала поглиблені знання (нюанси) по трудовому законодавстві. Вирішила пройти курс навчання щоб знати як правильно (законодавчо) має будуватись робота відділу персоналу. На кадровиків вішають зараз багато обов'язків, ваші курси дали великий багаж знань. Щиро вдячна.

 

 

Антонів Надія Навчання - все супер, бажаю і надалі працювати і розвивати нас та інших бажаючих. Рекомендую своїм друзям та колегам, від курсу повністю виправдені очікування. Велике дякую.

 

 

 

 

Яцків Наталія Результати від навчання - отримала відповіді на питання в яких не була впевнена і дізналась де можна знайти відповіді на свої питання. 

 

 

 

 

 

Корольчук Лілія Вирішила пройти курс навчання "Кадрове діловодство" для тощо щоб підвищити свій досвід у роботі з кадрами, отримала дуже багато позитивних результатів. Рекомендую всім кадровикам, щиро вдячна за знання.

 

 

 

Василашко Наталія 


 Результати отримала дуже хороші, покращила свої знання із трудового законодавства. Рекомендую відвідати навчання всім хто займається кадрами. Дякую викладачам за досвід.

 

 

 

 

Бродович Лідія На навчанні отримала більше знань, які стосуються роботи. Отримала відповіді на деякі спірні питання. Дуже сподобались викладачі які практично а не тільки теоретично знають свою справу.

 

 

 

 

Бойко Юлія


 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл