ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Випуск курсів "Головного бухгалтера"

14 березня 2020 року відбувся випуск курсів "Головного бухгалтера". Ми вітаємо наших випускників, бажаємо їм творчої наснаги, віри в себе і свої сили!

Дякуємо вам, дорогі випускники, за щирі, справжні емоції, теплі слова, за новий досвід, який і ми отримали разом з вами! Бажаємо Вам наснаги та наполегливості у втіленні Ваших цілей та мрій,  нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання! З радістю будемо бачити Вас на наших наступних заходах! 

 

Відгуки наших випускників:


Щиро дякую Вам за курси, я підвищила свою кваліфікацію, вивчила нові теми, нові податки більше розумію податкове законодавство та обов`язки головного бухгалтера. Ви єдині котрі навчають професійно. Ви - найкращі!

 

 

 

 

Веляник Марта 


Рекомендую всім бухгалерам та всім знайомим друзям. На курсах вдосконалила знання з бухгалтерського обліку, на навчанню вистачало все. Дякую професійним викладачам.

 

 

 

 

Когут Наталія


На курсах отримала обширені знання з бухгалтерського обліку та формування звітності. Дуже подобається метод навчання. Велике дякую!!!

 

 

 

 

Іроденко Людмила


 Дякую за професійно викладений матеріал, отримала багато  теоретичних знань, практичні навики та новини законодавство. В загальному на курсах охопили всі необхідні галузі щодо обліку. Рекомендую всім знайомим.

 

 

 

 

Головчак Ольга


Пройшла ваші курси кадровика, бухгалтера тому вирішила ще піти на курси "Головного бухгалтера" довіряю отриманій інформації. Рекомендую всім власникам та бухгалтерам, все що цікавило отримала на курсах. Дякую викладачам.

 

 

 

Луців Людмила


 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл