ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Випуск групи 'Кадрове діловодство"

У Спілці бухгалтерів Прикарпаття вже стало доброю традицією проводити курси кадровика. Тож, 9 лютого 2018 року відбувся черговий випуск навчання "Кадрове діловодство".

 

На заняттях студенти освоювали не тільки теоретичні засади трудового законодавства, а й розбирали практичні ситуації, отримали професійні відповіді на свої запитання та, звісно ж, спілкувались з майбутніми колегами.

Підсумком курсу трудового законодавства став іспит, на якому студенти засвідчили отримані знання, оцінили свій рівень володіння матеріалом, отримали підтримку експертів та впевненість в кадровій роботі.

Секрет успіху Спілки бухгалтерів Прикарпаття полягає в тому, що її працівники добре знають свою справу і люблять її. Тож викладачам вдалося досягнути мети, про що свідчать позитивні відгуки з боку студентів.

Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття - Ольга Брегін урочисто привітала випускників і вручила свідоцтва про проходження навчання "Кадрове діловодство".

Випускники подякували викладачам і привітали їх приємними подарунками. Відсвяткували випуск за святковим солодким столом.

Ми радіємо за кожного з вас, наші дорогі випускники, за те, що проявили ініціативу, бажання вдосконалитись і знайшли час на інвестицію в себе, тож сподіваємось, що вигоди від зроблених вкладень будуть максимальними.

Не зупиняйтесь на досягнутому, передавайте знання іншим, будьте відкритими і діліться досвідом, а головне - любіть те, що робите і будь-яка Ваша праця принесе Вам успіх!

P.S. Дякуємо за довіру! Це стимулює нас ставати ще кращими та професійнішими!

 

Відгуки учасників курсів:

В роботі мало стикалась з кадровим діловодством, хіба у випадку прийняття на роботу, звільнення чи виходу у відпустку. Тому часто виникали труднощі з посадовими інструкціями чи в оформленні положень про відділи. На курсах отримала досить багато корисної інформації.

Рекомендую курси усім бухгалтерам.

Дуже вдячна за всю надану інформацію і приємно проведений час. 

Юлія, м. Івано-Франківськ

......................................

Вирішила піти на курси, так як на даний час правильне ведення кадрів є гострим питанням. Також виникали труднощі із заробітною платою та відпускними. Курси оправдали всі сподівання, а розумні та навчені досвідом викладачі відповіли на наші запитання по кадрах.

Особисто я отримала чудові результати.

Рекомендую курси всім кадровикам і бухгалтерам.  

Зоряна, м. Івано-Франківськ

...................................

Раніше з кадровим діловодством не стикався. На курси вирішив прийти для саморозвитку.

Дякую Вам за можливість підвищити знання в кадровому діловодстві. 

Буду рекомендувати курси всім знайомим.

Юрій, м. Івано-Франківськ

.................................

Так як з кадровим діловодством стикаюсь часто, на курси вирішила прийти для вияснення деяких питань, щоб переконатися, чи все правильно оформляю. 

Результати отримала лише позитивні.

Веливе спасибі! Успіхів Вам і процвітання.

Світлана, м. Івано-Франківськ

 

  

 

                                 

                          

 

                                                

                                               

 

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл