ja_mageia

Главная Статті, документи Статті, огляди Національний банк зменшив розмір обов’язкового продажу надходжень в іноземній валюті
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Національний банк зменшив розмір обов’язкового продажу надходжень в іноземній валюті
23.09.14 08:22

Національний банк України з 23 вересня знизив норму обов'язкового продажу валютної виручки експортерами зі 100% до 75%Про це йдеться в постанові  № 591 від 22 вересня 2014 р. 

Нагадаємо, що норма щодо продажу 100% валютної виручки була запроваджена з 21 серпня і мала діяти до 21 листопада 2014 року. Тепер же суб'єкти господарювання зобов'язані здійснювати продаж інвалютних надходжень у розмірі 75%, решта - 25% інвалюти залишається в їхньому розпорядженні. 

Постановою також передбачено обмеження максимальної суми продажу готівкової іноземної валюти 1 особі протягом 1 операційного дня в межах 1 банківської установи до 3000 грнЦе обмеження не поширюється у разі купівлі фізичною особою готівкової інвалюти для виконання власних зобов’язань в іноземній валюті за кредитним договором.

Очікується, що ці заходи мають виключно тимчасовий характер і будуть скасовані одразу після мінімізації негативних факторів на валютному ринку України.

Вищезазначені норми набирають чинності з 23 вересня 2014 р.

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл