ja_mageia

Главная Статті, документи Статті, огляди Чому важливі фахівці кадрової служби (кадровики), спеціалісти відділу кадрів, менеджери з персоналу?
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Чому важливі фахівці кадрової служби (кадровики), спеціалісти відділу кадрів, менеджери з персоналу?

Невеличкий недолік в оформленні трудової книжки може призвести до матеріальних втрат працівника як під час призначення пенсії, так і при визначенні розміру допомоги з тимчасової втрати працездатності. Чи задумувалися Ви коли-небудь, скільки може коштувати для підприємства некоректний текст заяви працівника, помилка в наказі чи загублена заява на застосування пільг?

Компетентний кадровик (менеджер по персоналу) організовує роботу так, щоб були дотримані норми, враховуючи при цьому інтереси підприємства та права і гарантії працівників.

На підприємстві новий працівник? Необхідно внести коректний запис про роботу в трудовій книжці. А якщо це випускник навчального закладу, тоді хто робить запис про навчання? Ще постає питання, яким чином документально оформити стажування студентів і осіб за направленням служби зайнятості? На всі ці питання має знати відповідь фахівець кадрової служби.

А якщо сумісник переводиться на основне місце роботи, як документально оформити цю процедуру? І чи може працювати особа сумісником, не маючи основного місця роботи? Такі і ще багато схожих проблем щодня лягають на плечі спеціаліста відділу кадрів.

Погодьтесь, це копітка праця, адже нерозривно пов’язана з вирішенням практичних питань працівників. І саме від того, як вчинить кадровик з тією чи іншою проблемою, залежить подальше майбутнє як працівника, так і підприємства. Саме тому роботу кадровика не можна недооцінювати.

У час глобальної економії коштів не кожне підприємство/організація може дозволити собі тримати в штаті окрему посадову одиницю – кадровика. Відповідно, ці обов’язки переходять на когось іншого: бухгалтера, секретаря, менеджера і т.д.

Як поєднувати такий об’єм роботи і, безумовно, нести серйозну відповідальність? Ніхто не сперечатиметься, що бути фахівцем водночас в кількох напрямках складно. Але це можливо! Тут в нагоді Вам стануть поодинокі статті в Інтернеті з питань, на які Ви шукаєте відповідь, обговорення на форумах, поради таких же розгублених, як і Ви працівників, а також повноцінні курси кадровика, які найбільше охоплять основну та найважливішу базу знань з трудового законодавства, кадрового діловодства, систематизують Ваші знання у цій галузі.

Зареєструватись на курси кадровика можна тут.

Олеся Галько, член Спілки бухгалтерів Прикарпаття 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл