ja_mageia

Главная Статті, документи Статті, огляди 3 універсальні поради щоби бути успішним бухгалтером
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
3 універсальні поради щоби бути успішним бухгалтером
28.08.13 20:50

успішний бухгалтер

Щоб швидко просуватися в по кар'єрних сходинках та отримувати більшу винагороду потрібно робити всього кілька речей.

№ 1   Брати на себе відповідальність. Сказав – зробив. Виконувати завдання в повному обємі і в домовлений термін. Більшість людей боїться брати на себе відповідальність, тому ніколи не виростає до головного бухгалтера чи директора. Директор будь-якої компанії шукає надійний персонал і цінує таких працівників. 

Якщо діяти за цим правилом, то вас обовязково помітять і оплата вашої праці буде зростати. Хороші керівники утримують такий персонал і стимулюють працювати у їхній компанії. У будь-якому випадку ваша ціна як фахівця буде тільки рости і ви можете вимагати більшу платню у своїй компанії чи у інших компаніях.

№ 2   Брати більше роботи або складніші завдання. Коли ви закінчили роботу вчасно чи завчасно, то підходите до керівника і кажете: “Я виконав завдання. Що я можу зробити ще?”. Більшість персоналу так не роблять і вам не будуть радити. Адже мало хто любить працювати, більшість любить відпочивати. Це не означає, що потрібно набирати роботи понад міру своїх фізичних можливостей, просто щоб швидко “рости” потрібно більше і ефективно діяти.

№ 3   Працювати на результат. Доводити почату справу до результату, до кінця. В психологічному плані, після завершення завдання у людини виникає  відчуття задоволення, повністю завершена справа додається в уявний список досягнень (в памяті) і зявляється енергія для наступних справ. Якщо залишаються “хвости”, то вони негативно впливають на настрій людини і працездатність, тягнуть енергію, яка могла б піти на нові проекти.

Щоб встигати виконати більше завдань варто знати основи тайм-менеджменту або мистецтва управління часом. У наступній статті ми розкажемо кілька типових ситуацій у роботі бухгалтера в яких можна сильно зекономити час.

 

Автор: Петранюк Андрій, директор ТОВ "Західмегатрейд".

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл