ja_mageia

Главная Статті, документи Статті, огляди Зміни у термінах сплати єдиного соціального внеску
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Зміни у термінах сплати єдиного соціального внеску
09.10.12 21:30

alt

Згідно інформації розміщеної на сайті Верховної ради України  8 жовтня 2012 року Президентом був підписаний Закон «"Про внесення змін до статей 9 і 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", який набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Відповідно до нього, усі платники єдиного соціального внеску зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20-го числа наступного місяця. Звітний період - місяць.

Але встановлені винятки щодо терміну сплати єдиного соціального внеску для приватних підприємців та гірничих підприємств, а саме:

- гірничі підприємства мають сплачувати єдиний соціальний внесок за місяць не пізніше 28-го числа наступного місяця. Звітний період - місяць.

- фізичні особи ― приватні підприємці на загальній системі оподаткування зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 10 лютого наступного року. Звітний період - рік.

- фізичні особи ― приватні підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та ті члени їхніх сімей, які беруть участь у їхній підприємницькій діяльності, ― сплачують єдиний соціальний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20-го числа місяця наступного за цим кварталом. Звітний період - рік.

- особи, які забезпечують себе роботою самостійно  ― сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 1 травня наступного року. Звітний період -  рік.

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл