ja_mageia

Главная Статті, документи Статті, огляди Податкову накладну поки що заповнюємо по-старому
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Податкову накладну поки що заповнюємо по-старому
31.08.12 00:00
alt
 
ДПСУ листом від 21.08.2012 р. № 1272/0/71-12/15-3117 висловило свою думку стосовно практичного застосування змін, унесених ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв’язку з проведенням адміністративної реформи в Україні» від 05.07.2012 р. № 5083-VІ, що стосуються обов’язкових реквізитів податкової накладної.
Відповідно до змін внесених цим Законом, починаючи з 12.08.2012 року податкову накладну доповнено новим обов’язковим реквізитом«номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України» (додано п.п. «ї» до п. 201.1 ПКУ).
У вище зазначеному листі вказано, що в уряду є три місяці на приведення своїх нормативно-правових актів у відповідність до положень даного Закону. Упродовж цього періоду форма податкової накладної, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 р. № 1379, має бути доповнена відповідними графами для зазначення номера і дати митної декларації, за якою було здійснене митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України.
При цьому ДПСУ зазначила, що обов’язків реквізит «номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України» підлягає зазначенню у податковій накладній з моменту набрання чинності змінами до форми податкової накладної про її доповнення відповідними графами для відображення таких реквізитів.
 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл