ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
21 червня 2018 р.відбулася чергова конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування

Захід відкрила голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття – Брегін Ольга Євгеніївна. З вітальним словом вона звернулася до всіх учасників конференції: членів Спілки бухгалтерів Прикарпаття, запрошених гостей, друзів, студентів, колег.

Ґрунтовнимита цікавими доповідями з нами ділились досвідчені та активні учасники Спілки бухгалтерів Прикарпаття, а також запрошений гість. Під час конференції обговорювалися актуальні новини податкового законодавства.

Так, на тему: “Діалог з контролюючими органами. Реалії сьогодення” виступив сертифікований аудитор, міжнародний сертифікат бухгалтера – практика (САР), член Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, директор ТОВ "Аудиторська компанія "Альфа-аудит ЛТД" - Зеновій Швець.

Наступною виступила практикуючий бухгалтер, активний член Спілки бухгалтерів Прикарпаття, бухгалтер ТОВ "Аудиторська компанія "Вектор аудиту" - Анна Мандзюк. Нею було висвітлене наступне питання: “Обов'язкова квота інвалідів на підприємстві. Норматив, звітність, штрафні санкції”.

Питання про “Відпустки 2018. На що слід звернути увагу бухгалтеру” розкрила Ірина Хитровська - практикуючий бухгалтер, активний член Спілки бухгалтерів Прикарпаття.

До участі в конференції був запрошений сертифікований аудитор, СІРА, консультант з податків та бухобліку в Аудиторській фірмі «Контракти-Аудит»; лектор курсу «Податки» та «Право» за програмою САР/СІРА з 2005року; член Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів - Олександр Блотнер. Він приділив увагу наступним питанням:ПДВ. Зміни до форми декларації. Зміни до порядку заповнення і подання податкової звітності. Коли звітувати за оновленою декларацією. Одноразова звітність за червень - правила  заповнення,  Новий закон про ТзОВ. Що обов'язково треба знати бухгалтеру, Особливості заповнення піврічної звітності. Податок на прибуток. 1ДФ. Єдиний податок,Нові правила захисту персональних даних”,Новини податкового законодавства актуальні на дату проведення конференції”.

Кожний учасник конференції отримав роздаткові матеріали по темі конференції.

Під час перерви учасники конференції мали змогу посмакувати запашною кавою та десертами.

Шановні учасники, віримо, що наша конференція дала можливість Вам збагатитись новими знаннями, розширити коло професійних знайомств, дала змогу поспілкуватися між собою та поділитися успішним досвідом.

Дякуємо, що були з нами! До нових зустрічей!

Наступна конференція запланована на вересень 2018 року.

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл