ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Випуск 32 групи курсів бухгалтерів

Відбувся 32 випуск курсів бухгалтерів + 1С,організованих Спілкою бухгалтерів Прикарпаття.

Вісім випускників, які 3 місяці проходили навчання, отримали навички бухгалтерського обліку, навчились складати звітність згідно чинного законодавства та користуватись програмою 1С. Отож, наші випускники можуть з впевненістю застосовувати отримані знання на практиці та впевнено приступати до роботи.

На останньому занятті відбувся підсумковий іспит, який дає змогу впевнитись в здобутих знаннях, підсумувати весь курс навчання та перевірити свої знання на практиці складаючи баланс.

Ольга Брегін, голова Спілки бухгалтерів  Прикарпаття, урочисто привітала випускників і вручила свідоцтва про проходження курсів бухгалтерів.

Випускників чекали приємні сюрпризи, подарунки  та різноманітні знижки від Спілки бухгалтерів Прикарпаття та партнерів. Також кожний учасник отримав сертифікат на годину безкоштовної консультації аудитора та годину безкоштовного заняття в 1С.

Випускники подякували нашим викладачам: Ользі Брегін, Наталії Сидоровій, Ірині Хитровській за доступні, інформативні та цікаві заняття, і привітали їх приємними подарунками.

Завдяки нашим курсам згрупувавсь ще один колектив бухгалтерів, які неодмінно будуть підтримувати стосунки та допомагати один одному у вирішенні бухгалтерських питань.

Сподіваємось що цей заряд до навчання, розвитку та підвищення кваліфікації у Вас залишиться ще на довгі роки.

Дякуємо за хороші відгуки, завдяки яким все більше і більше нових учасників записуються до нас на курси!

P.S. Заходьте до нас на чашку кави/чаю в офіс! Завжди раді бачити Вас! :)

Фотозвіт:

 

 

 

 

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл