ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Випуск навчання "Практика трудового законодавства"

Спілка бухгалтерів Прикарпаття організувала та провела чергові курси Кадрового діловодства!

Сьогодні кадровики мають чітко знати норми чинного законодавства, які стосуються трудових правовідносин та ведення кадрової документації, щоб впевнено застосовувати їх у практичній діяльності, - адже неправильна організація кадрового діловодства, а тим більше - порушення законодавства про працю, може призвести не лише до необхідності сплати штрафів, а й до судових позовів та неприємних наслідків у разі їх задоволення.

Саме задля уникнення непорозумінь із законодавством, впорядкованої родити із документами, відповідей на всі незрозумілі запитання були створені курси Кадрового діловодства!

Найкращі фахівці своєї справи навчали та ділились особистим досвідом із нашими студентами.

Велика подяка складу викладачів:

 

  • Брегін Ольга Євгенівна – директор Аудиторської компанії "Вектор аудиту", голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття, організатор курсів Кадрового діловодства.

  • Ткачівська Ольга Василівна - фахівець з питань трудового законодавства. Працює в Управлінні Держпраці у Івано-Франківській області та займає посаду - начальник відділу з питань експертизи умов праці, стаж роботи - понад 17 років.

  • Абібулаєва Мар’яна Василівна – працівник Управління Держпраці у Івано-Франківській області, фахівець з питань трудового законодавства, стаж роботи - понад 16 років.
  • Петранюк Андрій – соціонік, практикуючий психолог, психотерапевт, тренер по персоналу.


Протягом навчання група освоїла трудове законодавство, розглядаючи найрізноманітніші практичні ситуації. 

Учасники отримали впевненість в кадровій роботі, підтримку експертів, зразки кадрових документів, індивідуальну консультацію досвідчених фахівців.

Наприкінці кожного заняття учасники курсів мали можливість перевірити набуті знання та отримати відповіді на чисельні запитання, що допомогло глибше засвоїти нюанси законодавства.

Хочемо подякувати нашим лекторам за вичерпні відповіді та учасникам за активність і наполегливість до навчання.

Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття - Ольга Брегін урочисто вручила випускникам свідоцтво про проходження навчання "Кадрове діловодство" та подарунок, який стане у пригоді кожному - збірка кадрових документів.

Детальніше про "Практика трудового законодавства" читайте тут.

Фотозвіт:

 

 

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл