ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
27 жовтня в Івано-Франківську відбулась чергова конференція з питань оподаткування

Спілка бухгалтерів Прикарпаття 27 жовтня 2016 року відбулась чергова конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, організована Спілкою бухгалтерів Прикарпаття спільно з Аудиторською компанією «Вектор аудиту».

Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольга Брегін нагадала про мету діяльності Спілки: обмін досвідом  між фахівцями в галузі бухгалтерського обліку та оподаткування. Також проінформувала про заходи, які на сьогоднішній день організовує Спілка бухгалтерів Прикарпаття, зокрема курси бухгалтерів, курси кадрового діловодства та курси для підприємців. Запропонувала запрошувати на таку конференції своїх колег бухгалтерів та підприємців, щоб нас було більше, а Спілка з свого боку буде працювати над реалізацією нових навчальних та розвиваючих заходів.

 

Ольга Брегін оголосила звернення керівників підприємств міста та області, які вибираючи бухгалтера просять рекомендацію Спілки.

 

І на завершення свого виступу Ольга повідомила про подарунки для учасників конференції. Такі сюрпризи-несподіванки вже стали приємною традицією на наших зустрічах.

 

Серед запрошених доповідачів були:

 

Зеновій Швець - сертифікований аудитор, керівник Івано-Франківського територіального осередку Спілки податкових консультантів України, директор аудиторської компанії «Альфа-аудит ЛТД».

 

Наталія Сидорова - бухгалтер-експерт з 15 - річним стажем роботи, активний член Спілки бухгалтерів Прикарпаття, повідомила про актуальні новини податкового законодавства.

 

Лілія Іванчук -  практикуючий юрист, сертифікований адвокат, підготувала актуальні питання стосовно оформлення договорів дарування і спадщини.

 

Валентина Якубів - доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри управління та бізнес-адміністрування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Для  спілкарів п.Валентина провела тренінг «Мистецтво досягнення цілей в житті та побудові кар’єри».

 

Під час кавової перерви учасники мали можливість обмінятися досвідом, поспілкуватись з колегами та насолодитись смаколиками.

 

Приємним подарунком для бухгалтерів були квитки на перегляд фільму «Аудитор» у кінотеатрі «Люм’єр». Запрошуємо всіх спілкарів також насолодитись переглядом фільму -  історії математичного генія, який працю бухгалтером.

 

15 грудня 2016 року відбудеться наступна конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування.

 

Будемо раді бачити Вас на наших заходах!

Участь у конференції Спілки бухгалтерів Прикарпаття надає впевненість у своїй професійній компетентності, а також це можливість нового знайомства,  професійного зростання, спілкування з колегами.

До зустрічі!

 

 

 

 

 

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл