ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування

 17 травня 2016 року відбулась конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування.

 

 

Наші колеги та активні учасники Спілки бухгалтерів Прикарпаття приймали участь та ділились набутим досвідом з Вами. На конференції були розкриті актуальні теми, насиченні особистим досвідом доповідачів.

Серед запрошених доповідачів була присутня Калинюк Любов, котра доповідала на тему – «Дії бухгалтерів, коли відсутні первинні документи». Вона ознайомила всіх присутніх з основними положеннями бухгалтерського обліку, порядком збереження первинної документації, відповідальністю за втрату первинної документації ( а саме адміністративна відповідальність, податкові штрафи та кримінальна відповідальність).

Також серед доповідачів була присутня практикуючий юрист, адвокат - Лілія Іванчук. Вона доповідала на тему: «Договір. На що звертати увагу при його укладенні». В даній темі йшлося про  загальний порядок укладання договору, істотні умови  договорів, , порядок зміни та розірвання договорів, строк дії договору.

Вперше на нашій конференції був присутній в ролі лектора, Гуменюк Богдан Степанович, один із найкращих адвокатів у своїй галузі.

Він розповідав нам про огляд судових справ платників податків за результатами винесення податковими органами податкових повідомлень-рішень. Доповідь Богдана Степановича  була насичена прикладами із особистих судових справ.

Наступним доповідачем була сертифікований аудитор, член Спілки бухгалтерів Прикарпаття - Аліна Михайлова, котра розповіла нам про практику податкових перевірок.

Під час перерви наша Спілка пригощала всіх учасників теплим чаєм чи кавою зі смачними тістечками. Це був час не тільки нових знайомств, усі бажаючі протягом перерви мали можливість безпосередньо підійти до лекторів та задати їм запитання щодо особистої роботи.

Вже традиційно Спілка бухгалтерів Прикарпаття поповнила свої ряди новими членами. Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття - Брегін Ольга Євгеніївна урочисто вручила сертифікат про членство в спілці.

У червні 2016 року відбудеться наступна конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування.

Будемо раді бачити Вас на наших наступних заходах!

 

Фотозвіт:

 

       

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл