ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
12 листопада 2013 року відбувся круглий стіл Спілки бухгалтерів
15.11.13 15:52

12 листопада 2013 року Спілкою бухгалтерів Прикарпаття було проведено круглий стіл, на якому обговорювалась питання в межах тематик: «Актуальні питання податкового законодавства»та «Запити про надання інформації від контролюючих чи правоохоронних органів» – відповіді юриста.

Серед учасників круглого столу, яких налічувалось близько сорока чоловік, були директор ТОВ "Західноукраїнська правнича компанія "ФЕМІДА" Лілія Юріївна Іванчук  та представники Головного управління Міністерства доходів і зборів в Івано-Франківській області, а саме: начальник відділу податку на прибуток Юрій Володимирович Гаврон, начальник вiддiлу контролю за декларуванням податку на додану вартість Дмитро Степанович Сачовський, начальник управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Оксана Степанівна Грушецька та головний державний інспектор Ольга Михайлівна Кузевич.

Юрист Лілія Юріївна надала консультацію як юридично грамотно реагувати на запити про надання інформації від контролюючих чи правоохоронних органів.Також юрист дала відповіді учасникам круглого столу на запитання, які виникають в бухгалтерській практиці та поділитися своїм досвідом у вирішенні проблемних питань. Усім учасникам круглого столу було надано зразки відповіді на запит про надання інформації від контролюючих чи правоохоронних органів та пункту в договорі щодо захисту персональних даних.

Представниками Головного управління Міністерства доходів і зборів в Івано-Франківській області було роз’яснено широке коло питань податкового законодавства, зокрема щодо змін до Податкового кодексу в частині податку на прибуток та бази оподаткування ПДВ. Наголошено на необхідність подання одночасно з річною Декларацією з податку на прибуток і фінансової

звітності підприємства. Крім того, всі учасники круглого столу мали можливість задати запитання з податкового законодавства представникам Головного управління Міністерства доходів і зборів в Івано-Франківській областіта отримати на них вичерпні відповіді.

Вже традиційно під час круглого столу Спілка бухгалтерів Прикарпаття поповнилася новими сертифікованими членами. Головним бухгалтерам, бухгалтерам та кільком випускникам бухгалтерських курсів при СБП голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольга Євгеніївна Брегін урочисто вручила сертифікати про членство у Спілці.

Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольга Євгеніївна Брегін запропонувала учасникам круглого столу подавати пропозиції та зауваження з питань реалізації податкової політики в області до  громадської ради при Головному управлінні Міндоходів в Івано-Франківській області.

 

Вікторія Твердохліб, координатор заходів Спілки бухгалтерів Прикарпаття

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл