ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Відбувся майстер-клас «Намисто з бісеру своїми руками»
01.11.13 17:10

В теплий осінній вечір жіночу половину Спілки бухгалтерів Прикарпаття зібрало разом спільне бажання творити прекрасне. Цього разу, відроджуючи традиції наших предків, ми займались рукоділлям, а саме – опановували мистецтво бісероплетіння.

 

 

Ми перебували в приємному очікуванні - що ж у нас вийде? Хотілось якнайшвидше побачити результат – виготовлене власними руками намисто!

Проте бісероплетіння – заняття не з простих! Тож, набравшись терпіння, ми під керівництвом майстрині Христини Лотоцької почали опановути навики цього оригінального рукоділля.

Кожна майстриня-початківець змогла проявити індивідуальну творчість та фантазію, самостійно підібравши кольорову гамму для свого намиста.

А потім розпочалось найцікавіше – уважно нанизуючи бісеринку за бісеринкою ми почали плести нашу прикрасу. 

Перша петелька з бісеру далась нелегко. Та далі, зрозумівши технологію, опанувавши навики та побачивши перші елементи нашого намиста, кожна рукодільниця захопилась плетінням.

Відчувалась особливе емоційне піднесення, причетність до давніх українських традицій та бажання творити прекрасне.

І хоча ми вчились бісероплетінню «з нуля», але вже до кінця майстер-класу кожна учасниця, приємно

вражена своїм талантом, могла похвалитись чудовим намистом виготовленим власними руками.

Коли бачиш що можеш своїми руками творити таку красу, відчуваєш гармонію і спокій в душі, починаєш більше цінувати традиції і вміння що передаються нам з давніх-давен, та почуваєш натхнення до нових починань.
 
Наймолодшою майстринею з бісероплетіннябула 9-річна Юля, якій особливо жваво вдавалось вчитись 
плетінню бісером.

Спілка бухгалтерів Прикарпаття щиро дякує талановитій майстрині Христині Лотоцькій! Завдяки їй навчанню ми опанували майстерність виготовлення прикрас з бісеру, що передається з покоління в покоління, відчули себе справжніми рукодільницями та отримали чудові враження і натхнення творити!

Вікторія Твердохліб, координатор заходів Спілки бухгалтерів Прикарпаття

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл