ja_mageia

Главная Семінари і тренінги Новое 10 квітня 2014 року Спілка бухгалтерів Прикарпаття провела круглий стіл
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
10 квітня 2014 року Спілка бухгалтерів Прикарпаття провела круглий стіл
11.04.14 08:44

10 квітня 2014 року Спілка бухгалтерів Прикарпаття провела круглий стіл присвячений темам: "Єдиний податок", "Наказ про облікову політику" та Закон України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні".

Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольга Євгенівна Брегін ознайомила учасників круглого столу з особливостями нещодавно прийнятого Закону України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні". Учасники круглого столу активно обговорювали проблемні питання практичного застосування Закону.

Розглянуто основні складові облікової політики підприємства та особливості складання наказу про облікову політику. Учасникам круглого столу надано методичні  матеріали для грамотного формування Наказу про облікову політику на їхніх підприємствах.

Бухгалтер-експерт ТОВ «Аудиторська компанія «Вектор аудиту» Ірина Мирославівна Хитровська надала бухгалтерам консультацію по особливостях застосування єдиного податку, а саме: про визнання доходів, застосування підвищеної ставки єдиного податку та причини  анулювання свідоцтва платника єдиного податку.

Вже традиційно під час круглого столу Спілка бухгалтерів Прикарпаття поповнилася новими сертифікованими членами. Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольга Євгеніївна Брегін урочисто вручила бухгалтерам сертифікати про членство у Спілці.

Також Ольга Євгеніївна запропонувала учасникам круглого столу подавати пропозиції та зауваження з питань реалізації податкової політики в області на електронну пошту  Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. для їх обговорення на наступному круглому столі.

Вікторія Твердохліб, координатор заходів Спілки бухгалтерів Прикарпаття

 

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл