ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
10 років з дня заснування Спілки бухгалтерів Прикарпаття

Нещодавно Спілка бухгалтерів Прикарпаття відсвяткувала своє 10-тиріччя.

Щиро хочемо подякувати за приємний подарунок від нашого колеги, сертифікованого аудитора та керівника ТОВ «Аудиторська фірма «Альфа-аудит ЛТД» - Зеновія Ярославовича Швеця.

 

 

У Спілки бухгалтерів Прикарпаття – ювілей!

Цими днями святкує свій перший приємний ювілей Спілка бухгалтерів Прикарпаття – громадська організація бухгалтерів, яка вже здобула заслужені визнання та повагу серед бухгалтерів регіону і не тільки.

На початку хочеться зазначити, що Спілка бухгалтерів Прикарпаття, або СБП – єдина в області і дуже активна місцева громадська організація бухгалтерів.

Активності цієї молодої ГО може позаздрити будь-яка інша громадська організація на теренах області. Коли  хочаб трішки ближче приглянутись до цієї Спілки, викликає одночасно і подив і повагу та багатогранна діяльність, яку провадить СБП для своїх членів та прихильників. За останніми даними, кількість членів СБП уже давно перевищила 4 сотні. Тільки вдуматись! Понад чотириста бухгалтерів об’єднались в  одну потужну громадську організацію задля свого професійного розвитку, реалізації своїх інтересів.

Характерним для СБП є саме навчальний напрямок. Крім професійних курсів бухгалтерів, які користуються великою популярністю завдяки своїй практичній спрямованості, Спілка провадить регулярні семінари, конференції, круглі столи  та інші публічні заходи.Але і це ще не все.

Не менш активною Спілка проявила себе також і в плані організації дозвілля бухгалтерів. Уже традиційними стали щорічні масові святкування Дня бухгалтера та аудитора. Надзвичайно цікаво У спілці проходять Андріївські вечорниці, які щороку збирають значну кількість бухгалтерів – учасників художньої самодіяльності.

А святкування Маланки із водінням кози та переодяганням у фольклорні персонажі завжди викликає схвальні відгуки і захоплення працівників тих підприємств і організацій, які вже мали можливість гостинно приймати Маланку від Спілки бухгалтерів Прикарпаття. І коли хто мав можливість побувати на таких художньо-відпочинкових заходах від СБП, той зрозумів, що вважати бухгалтерів сухими статистами – це найвища несправедливість. А що вже казати про періодичні колективні виїзди учасників по визначних місцях нашого мальовничого Прикарпаття і за його межами.

Окреме слово варто сказати про організатора чи то пак організаторку Спілки бухгалтерів Прикарпаття і її незмінного керівника Ольгу Брегін.

Ольга Брегін – сертифікований аудитор, директор аудиторської компанії «Вектор аудиту». Абсолютно усі, хто знає Ольгу, цінують її за надзвичайно високий професіоналізм, за бажання і вміння допомогти кожному, хто звертається до неї за професійними підказками, консультаціями, вирішеннями питань, які найбільше турбують як бухгалтерів, так і власників,  і керівників бізнесу і ФОПів.

Окрім високого професійного рівня, Ольга Брегін має ще й неабиякі організаторські здібності. Її аудиторська компанія «Вектор аудиту» входить в число  найавторитетніших фірм регіону. Талант О. Брегін також проявився у заснуванні 10 років тому громадської організації бухгалтерів та її успішній розбудові.

Вважаю за необхідне доповнити перелік чеснот, якими володіє ця непересічна, молода, симпатична і комунікабельна особа ще одним досягненням Ольги, про яке мало хто знає.

До її честі, Ольга Брегін – наймолодший аудитор України! Свій сертифікат аудитора О. Брегін отримала у липні 2005, коли їй виповнилось усього двадцять чотири з половиною роки. Наскільки нам відомо, ніхто інший в Україні не отримав сертифікат аудитора в такому юному віці.

Тож на цій позитивній ноті ще раз вітаю Спілку бухгалтерів Прикарпаття із хорошим ювілеєм -10 річницею з дня заснування. Бажаю для СБП та її учасників нових творчих успіхів та злетів, подальшого росту професійної майстерності, міцного здоров’я та поваги усіх, для кого трудяться бухгалтери.

А особисто для Ольги Брегін бажаю нових успіхів та досягнень і назавжди залишатись такою молодою, професійною, енергійною та наполегливою.

З повагою, Зеновій Швець, аудитор.

 

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл