ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Андріївські вечорниці 2015

 11грудня напередодні свята Андрія Первозванного Спілка бухгалтерів Прикарпаття вирішила відновити славні традиції українського народу та провела Андріївські вечорниці.

 

 

З-поміж найбільших зимових свят, мабуть, найвеселішим та найочікуванішим є і залишається свято Андрія - вечір та ніч проти тринадцятого грудня. За українським звичаєм, молодь збиралася в одній хаті на Великих Вечорницях і влаштовувала там забави і співи. Вечорниці тривали всю ніч, оскільки наступного разу молоді люди могли поспілкуватися тільки на гуляннях напередодні Різдва.

Наша забава розпочалась, як тільки до званої оселі почали сходитись гості в українському вбранні. Одне задоволення милуватись українською вишивкою. Адже українська вишивка це символ єдності українського народу.

На святі панував дух жартів та веселощів, де ллється повноводною рікою пісня. Бо які ж вечорниці без неї, веселої, дорогої нам з дитинства української народної пісні.

Весела забава тривала протягом цілого вечора. Жартівливі сценки, де головними героями виступали наші гості.

Наша господиня кормила гостей ситним борщемта різноманітними українськими стравами, салом і домашнім солінням.

Вдосталь наспівавшись, повеселившись, та ситно попоївши гості розійшлись до дому з нетерпінням чекаючи наступних посиденьок.

Спілка бухгалтерів Прикарпаття висловлює подяку Лесі Василівні Горчук за вагомий внесок в організації вечорниць.

 

      

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл