ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування

13 листопада 2015 року відбулась конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування.
Як ми вас повідомляли, Спілка бухгалтерів Прикарпаття змінила формат конференцій. Наші колеги та активні учасники Спілки бухгалтерів Прикарпаття приймали активну участь та ділились набутим досвідом з Вами. На конференції були розкриті актуальні теми, насиченні особистим досвідом доповідачів.

Серед запрошених доповідачів була присутня Яремко Галина Іванівна – начальник відділу комунікацій ДПІ у м.Івано-Франківськ . Вона розповіла про аналіз змін до податкового законодавства, а саме ознайомила всіх присутніх з проектами до нового податкового кодексу. Виступ Галини Іванівни був винагородженний рясними оплесками. Це людина яка має велике серце, наповнене любов’ю до українського народу, адже вже 25 років вона служить нам.


Окрема подяка нашим колегам та активним учасникам Спілки бухгалтерів Прикарпаття, Калинюк Любов Романівні та Омельчук Жанні Анатоліївні. Вони вперше брали участь у конференції як доповідачі, та тим не менше ними були чудово розкриті теми: " Податкові ризики при прийнятті на практику учнів» та «Актуальні питання оподаткування». Власний досвід та вдало підібрана інформація була охоче сприйнята всіма учасниками конференції.


Присутні на круглому столі мали можливість задати запитання стосовно актуальної для них теми і отримати на них вичерпні відповіді.
Вже традиційно, під час перерви наша Спілка пригощає всіх учасників теплим чаєм чи кавою з печивом, це можливість нового знайомства та спілкуванням з колегами.


Окрема подяка Голові Спілки бухгалтерів Прикарпаття - Ользі Брегін за те що згуртовує бухгалтерів та дає їм змогу отримати відповідь на цікаві їм запитання.


Будемо раді бачити Вас на наших наступних заходах!
15 грудня 2015 року відбудеться наступна конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування.
Запрошуємо вас також на Андріївські вечорниці, 11 грудня 2015 року.

 

 


 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл