ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
В Івано-Франківську бухгалтери Прикарпаття відзначили День бухгалтера

16 липня 2015 року в Івано-Франківську бухгалтери Прикарпаття відзначили своє професійне свято - День бухгалтера.

З цієї нагоди Спілка бухгалтерів Прикарпаття вже вкотре організовує святковий захід. Святкування проходить вже 5-й рік поспіль, і щоразу це сюрприз для гостей у вигляді оригінальної темитики свята.

Цього року учасники насолоджувались святковим фуршетом, брали участь у веселих конкурсах, співали, танцювали, а в залі панувала невимушена дружня атмосфера. 

Вже традиційно захід розпочався з привітання організаторів  заходу –  Голови Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольги Брегін, яка хоч і виконувала свої громадські обов'язки за сотні кілометрів від свята, душею перебувала з нами:


«Від імені Спілки бухгалтерів Прикарпаття вітаю колег-бухгалтерів з нашим професійним святом – Днем бухгалтера!

Погодьтесь, що робота бухгалтера – одна з найважливіших у будь-якій галузі.

Тому бажаю зростати професійно у своїй справі, рішуче долати труднощі та завжди зберігати почуття гумору.

Хай Ваша щоденна праця приносить Вам не лише гідну винагороду, а й величезне задоволення!

Бажаю Вам здоров`я, взаєморозуміння, впевненості у власних силах та добробуту!

Хай у всіх справах Вас супроводжують успіх та натхнення!»

З повагою, Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття

Брегін Ольга Євгеніївна


Постійними гостями на святкуванні є представники державних органів, зокрема Державної податкової інспекції ДФС в Івано-Франківській області, які і цього разу відзначили накращих бухгалтерів подяками за їхню працю та старання.

В честь професійного свята увесь вечір лунали музичні вітання від активних учасників Спілки бухгалтерів Прикарпаття, які, організувавши своєрідний вокально-етнографічний колектив, вже не вперше радують бухгалтерів народними піснями.

В цей день наші бухгалери забули про роботу і розважались від душі. На святі були присутні ті, хто знайомі вже давно, і ті, хто познайомився лише сьогодні. Звучали привітання для бухгалтерів, присутні активно позували для святкової фотозйомки, сміливі брали участь в конкурсах, а найактивніші отримували веселі подарунки!

Генеральним спонсором святкування Дня бухгалтера в Івано-Франківську виступила Аудиторська компанія "Вектор аудиту".

Безумовно, бухгалтерія - справа копітка і відповідальна, але і тут потрібно знаходити час для себе. Тому Спілка бухгалтерів Прикарпаття на власному прикладі показала, як потрібно відпочивати душею і тілом, особливо в день свого професійного свята! 

 

  

 

Всі присутні на святі можуть отримати фото зі святкування дня бухгалтера в хорошій якості і в більшій кількості. Для цього необхідно просто написати нам на електронну пошту лист-відгук про свято.

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл