ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Випуск XXI та XXII групи курсів бухгалтерів

9 липня 2015 року відбувся випуск XXI та XXII групи ''Курсів бухгалтерів''.

Кількамісячне навчання основам бухгалтерського обліку та освоєння навиків автоматизації бухгалтерської праці пройшли швидко та насичено.

Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття - Ольга Брегін урочисто привітала випускників і вручила свідоцтва про проходження курсів бухгалтерів.

В подарунок кожен випускник курсів отримав сертифікат на безкоштовну годину консультації аудитора та годину безкоштовного занняття в програмі 1С. 

За період навчання учасники курсів продемонстрували свою цілеспрямованість і наполегливість, що вкрай потрібно в освоєнні бухгалтерської справи.

А найстаранніші "новоспечені бухгалтери" отримали грамоти за цілеспрямованість і наполегливість в освоєнні бухгалтерської справи.

На святкуванні панувала тепла та дружня атмосфера. Смачним продовженням свята став торт - подарунок від випускників. Під час смачного частування всі активно ділились враженнями від курсів, власним досвідом в навчанні і працевлаштуванні.

Спілка бухгалтерів Прикарпаття щиро вітає випускників! Бажаємо їм творчої  наснаги і самореалізації на їхньому життєвому шляху.

 

  

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл