ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Зразок платіжного доручення на сплату ПДВ в системі електронного адміністрування
16.03.15 15:36

ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що сплата нарахованих сум ПДВ по податкових деклараціях з ПДВ, починаючи з лютого 2015 року/ І квартал 2015 року - проводиться з рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ. Наводимо зразок платіжного доручення на поповнення рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ.

Примітка:

-  у полі «Одержувач» необхідно заповнити назву платника податку на додану вартість, який сплачує кошти та якому відкрито Казначейством України електронний рахунок.

-  у полі «Код за ЄДРПОУ» необхідно заповнити код платника податку на додану вартість, який сплачує кошти та якому відкрито Казначейством України електронний рахунок.

-  у полі «Банк одержувача» необхідно заповнювати «Казначейство України (ел. адм. подат.)».

-  у полі «Код банку» необхідно заповнювати «899998».

-  у полі «№ рахунку» необхідно заповнювати номер рахунку, вказаний в електронному повідомленні або отриманий в Центрі обслуговування платників за основним місцем обліку.

Державна фіскальна служба звертає увагу, що у разі помилкового заповнення реквізитів в платіжному дорученні, кошти в автоматичному режимі будуть повернуті Держказначейством України на рахунок платника.

За повідомленням Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області


Більше про зміни в оподаткуванні та новини законодавста Ви можете дізнатись під час круглого столу, який відбудеться 26 березня 2015 року о 15:00. Більше про захід за посиланням.


 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл