ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Андріївські вечорниці

 

12 грудня напередодні свята Андрія Первозванного Спілка бухгалтерів Прикарпаття вирішила відновити славні традиції українського народу та провела Андріївські вечорниці.

 

 З-поміж найбільших зимових свят, мабуть, найвеселішим та найочікуванішим є і залишається свято Андрія - вечір та ніч проти тринадцятого грудня. За українським звичаєм, молодь збиралася в одній хаті на Великих Вечорницях і влаштовувала там усілякі дійства - починаючи ворожіннями та закінчюючи забавами і співами. Вечорниці тривали всю ніч, оскільки наступного разу молоді люди могли поспілкуватися тільки на гуляннях напередодні Різдва.

Наша забава розпочалась, як тільки до званої оселі почали сходитись гості в українському вбранні. Одне задоволення милуватись українською вишивкою. Адже українська вишивка це символ єдності українського народу.

На святі панував дух жартів та веселощів, де ллється повноводною рікою пісня. Бо які ж вечорниці без неї, веселої, дорогої нам з дитинства української народної пісні.

Весела забава тривала протягом цілого вечора. Жартівливі сценки, де головними героями виступали наші гості.

Наша господиня кормила гостей ситним борщем та варениками, салом і домашнім солінням.

На прикінці свята вже традиціно як для Андріївських вечорниць відбулось ворожіння на майбутнє, де кожен учасник міг витягнути передбачення для себе разом із солодким сюрпризом. 

Вдосталь наспівавшись, повеселившись, та ситно попоївши гості розійшлись до дому з нетерпінням чекаючи наступних посиденьок.

Спілка бухгалтерів Прикарпаття висловлює подяку Лесі Василівні Горчук за вагомий внесок в організації вечорниць.

 

 

   

 

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл