ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Бухгалтери Прикарпаття відзначили своє професійне свято
17.07.14 14:54


 

«Від імені Спілки бухгалтерів Прикарпаття вітаю колег бухгалтерів з нашим професійним святом!

 

 

Бажаю здоров`я, спокою, впевненості у власних силах та добробуту!

Сьогодні хочу відзначити бухгалтерів, які попри складну бухгалтерську справу знаходять час і натхнення для творчості.

Цього року ми вирішили відзначити День бухгалтера по особливому.

Спілка бухгалтерів Прикарпаття реалізувала сміливу ідею – виставку творчих робіт колег бухгалтерів у фортечні галереї «Бастіон».

Ми були приємно вражені талантами учасників, оригінальністю і активністю бухгалтерів.

 Велика подяка усім, хто долучився до організації свята. Особлива вдячність нашому співочому колективу, який українською піснею створює атмосферу справжньої ярмарки.»

 

Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольга Брегін.

 

16 липня 2014 року вже традиційно в Івано-Франківську Спілка бухгалтерів Прикарпаття організувала святкування з нагоди Дня бухгалтера. Цього року святкування відбулось у незвичному форматі. Його оригінальність полягає в тому, що це  виставка-ярмарок  творчих робіт бухгалтерів.

Це дало змогу побачити наших бухгалтерів з іншої сторони - як творчих особистостей, які мають золоту витримку і любов до свого захоплення.

Виставка відбулась у фортечній галереї Бастіон, де кожен охочий мав можливість ознайомитись з творчими роботами, зустріти друзів та завести нові знайомства.

Творча атмосфера панувала на протязі цілого вечора.  Захід розпочався з привітанням організаторів  заходу –  Голови Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольги Брегін. Також лунали музичні вітання в честь професійного свята  - Дня бухгалтера від Спілки бухгалтерів Прикарпаття та її активних учасників.

Було нагороджено дипломами наших учасників, подяками організаторів заходу та активних учасників виставки-ярмарок і вручено приємні подарунки.

На святі були присутні представники державних органів та поважні особи. Атмосферу жіночого колективу своє присутністю розбавили мужні мужчини,які дарували нашим чарівним жінкам компліменти.

Після виставки-ярмарок всі охочі продовжили святкування в ресторані. Де відбулись цікаві конкурси і невимушена атмосфера, яка дозволила розслабитись і насолодитись святом сповна.

 Генеральним спонсором святкування дня бухгалтера в Івано-Франківську виступила Аудиторська компанія "Вектор аудиту".

Також висловлюємо щиру вдячність пану Володимиру Никифоруку, директору ТОВ "Західукрекологія" за допомогу в озвученні свята та фортечну галерею "Бастіон" за можливість розмістити роботи.

Підбиваючи підсумки щодо свята можна сказати з впевненістю, бухгалтери - це не тільки працівники, які допомагають нам зводити баланси,  подавати звітність – а творчі особистості, кожна з яких є самодостатньою.

 

Відео про святкування Дня бухгалтера дивіться тут: https://www.youtube.com

 

 

 

Всі присутні на святі можуть отримати фото зі святкування дня бухгалтера в хорошій якості і в більшій кількості. Для цього необхідно просто написати нам на електронну пошту лист-відгук про те, що вам найбільше сподобалось на святі.

 

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл