ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Спілка бухгалтерів Прикарпаття взяла участь у проекті «Ярмарка можливостей».
15.05.14 14:51

13 травня 2014 рік у фортечній галереї «Бастіон»  Всеукраїнська молодіжна громадська організація AIESEC провела захід «Ярмарка можливостей».

На заході компанії, фірми та молодіжні організації міста Івано-Франківська могли запропонувати для молодих і активних людей різноманітні  студентські програми, вакантні місця для працевлаштування та інші можливості. До проведення заходу долучилась і ГО  «Спілка бухгалтерів Прикарпаття». 

Вікторія Твердохліб розповіла про  діяльність Спілки та можливості професійного росту та якісного відпочинку для студентів.

Зокрема,  Спілка бухгалтерів Прикарпаття пропонує дя студентів:

- можливість пошуку бази проходження практики для економічних спеціальностей;- пропозиції вакантних місць для працевлаштування бухгалтером – Ви можете скидати свої резюме на пошту Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ;

- курси бухгалтерів – бажаючим освоїти бухгалтерію «з нуля» чи фахівцям, які хочуть підвищити свій професійний рівень;

- ведення обліку та надання консультацій з питань оподаткування для молодіжного підприємництва;

- можливість брати участь у семінарах, тренінгах, круглих столах за участі спеціалістів у галузі економіки, бізнесу та фінансової діяльності з метою вдосконалення знань  та відпочинкових  заходах Спілки.

 

 


    

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл