ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Навчання за МСФЗ 28-29 січня 2013р.
05.02.13 17:26

alt

В Україні застосування МСФЗ набирає все більших обертів і актуальності у зв’язку зі змінами в законодавстві про бухгалтерський облік. Трансформація звітності на МСФЗ досить трудомістка, оскільки звітність за міжнародними стандартами суттєво відрізняється від звітності за національними стандартами, навчальна література важкодоступна і не просто знайти компетентного фахівця, що володіє практикою застосування МСФЗ. 

На лекторів, тренерів та спеціалістів зі знанням МСФЗ підвищується попит і росте їх ціна на ринку. Щоб створити комфортні умови переходу на МСФЗ для всіх учасників цього процесу Аудиторська компанія "Вектор аудиту" та Громадська організація "Спілка бухгалтерів Прикарпаття" 28-29 січня 2013р. провели дводенний навчальний тренінг в Івано-Франківську.

Основним виступаючим навчального тренінгу була Каменська Тетяна Олександрівна, м.Київ (Диплом по МСФЗ АССА, доктор економічних наук, доцент.  Досвід викладання МСФЗ з 1997р., в т.ч. курси по підготовці до здачі екзаменів для отримання (DipIFR) АССА, сертифікат САР. Досвід практичного складання звітності по МСФЗ з 2000 р.).

Учасниками тренінгу були аудитори і бухгалтери з Івано-Франківська та області, а також фахівці, які зацікавленні у своєму професійному розвитку і вдосконаленні.

Під час навчання учасники тренінгу мали можливість дослідити всі діючі МСБО та МСФЗ та здійснити їх порівняння з П(С)БО. Крім того, розглядалися порядок трансформації кожної окремої статті фінансової звітності та практична методика трансформації, що використовується компаніями, які проводять міжнародний аудит.

Загалом, впродовж двох днів навчання учасники тренінгу отримали практичні знання міжнародних стандартів фінансової звітності, їх порівняння з П(С)БО та практичні навики, необхідні для складання та трансформації фінансової звітності на своїх підприємствах.

Учасники заходу висловили щиру вдячність голові Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ользі Брегін за організацію та проведення навчання.

В подальших своїх заходах Аудиторська компанія "Вектор аудиту" та Громадська організація "Спілка бухгалтерів Прикарпаття" планують продовжувати тренінгові заняття по міжнародних стандартах фінансової звітності для професійного росту усіх бажаючих.

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл