ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
14 березня відбувся круглий стіл «Податкові ризики. Декларація з ПДВ»
21.03.13 09:51

alt

14 березня 2013 року Спілкою бухгалтерів Прикарпаття було проведено круглий стіл на тему «Податкові ризики. Декларація з ПДВ». Серед виступаючих були голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольга Брегін та представники ДПІ в м.Івано-Франківську, а саме: начальник відділу взаємодії зі ЗМІ та громадкістю Яремко Галина Іванівна та головний державний податковий ревізор-інспектор відділу адміністрування ПДВ Івано-Франківської міської державної податкової інспекції Трикіша Ірина Михайлівна.

altОсновну увагу на круглому столі було зосереджено на податку на додану вартість. Головний державний податковий ревізор-інспектор Трикіша Ірина Михайлівна повідомила, що починаючи з березня цього року платники податку на додану вартість мають вести Реєстр виданих та отриманих податкових накладних за новою формою та в порядку, який затверджений Наказом Мінфіну №1340. alt

Також затвердженим є новий бланк декларації з податку на додану вартість. Згідно з п. 46.6 ПКУ, нові форми декларацій набирають чинності для складання звітності за період, наступний за періодом, в якому відбулося їх оприлюднення. Оскільки Наказ №1342 опубліковано 05.02.2013 р., вперше декларацію з ПДВ за новою формою слід подавати вже у квітні за березень 2013 року.

altНачальник відділу взаємодії зі ЗМІ та громадкістю Яремко Галина Іванівна наголосила, що з 1 січня 2013 року стало обов’язковим подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій до органів ДПС в електронному вигляді, а вчитися працювати в нових умовах законодавчо дозволено до кінця червня 2013р., оскільки відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді, настає  з 1 липня 2013 року.

Крім того, всі учасники круглого столу мали можливість задати свої запитання по податковому законодавстві представникам податкової інспекції та отримати на них вичерпні відповіді.

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл