ja_mageia

Главная Статті, документи Статті, огляди Податки на заробітну плату з 01 січня 2016 року.
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Податки на заробітну плату з 01 січня 2016 року.

    Відповідно до Закону України №909-VIII від 24.12.2015 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» змінено ставки єдиного внеску та податку на доходи фізичних осіб.

 

 

    Ставка податку на доходи фізичних осіб відповідно до змін становить 18% бази оподаткування щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) , але не виключно у формі: заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

   Податкова соціальна пільга становить 50% мінімальної заробітної плати станом на 1 січня 2016 року для всіх працівників, які отримують заробітну плату не вище 1930 грн. на місяць – 689 грн.

    Ставка військового збору залишилась незмінна – 1,5%.

  Ставка нарахування єдиного соціального внеску – 22% суми нарахованої кожній застрахованій особі зарплати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати.

    Нарахування єдиного соціального внеску для підприємств, установ і організацій, в яких працюють інваліди, встановлюється у розмірі 8,41 % суми нарахованої кожній застрахованій особі зарплати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати.

     Утримання ЄСВ із заробітної плати з 01.01.2016 року скасовано!

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл