ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Навчання по Міжнародним Стандартам Фінансової Звітності

На початку червня Спілка бухгалтерів Прикарпаття спільно з аудиторською компанією  PSP Audit (м. Київ) вперше в Івано-Франківську організувала навчання по Міжнародним Стандартам Фінансової Звітності  для отримання міжнародного диплома IAВ (Великобританія).

Програма IAB (International Association of Book-keepers) атестована Комітетом по визнанню якості кваліфікацій і програм при Міністерстві освіти Великобританії QCA (Qualification and Curriculum Authority).

Після проходження навчання та складання іспиту видається Diploma in Accounting to International Standards  IAB Рівень 4 «Сертифікат з Міжнародних стандартів фінансової звітності (IAS, IFRS) »і присвоєнням професійної кваліфікації в області МСФЗ.

Після інтенсивного навчання  (48 академічних годин протягом 6 днів) наші учасники також здавали в Києві екзамен, за результатами якого їм буде виданий диплом IAB.

Диплом IAB єдиний для всіх і визнається в усьому світі. На сьогодні він стає все більш популярним в Європі, де попит на фінансових фахівців не знижується.

 

Що було цікавого на навчанні?

  • Знайомство з міжнародними стандартами;
  • Практичні поради із застосування міжнародних стандартів у господарській діяльності будь-якого підприємства;
  • Велика кількість практичних задач;
  • Порівняння МСФЗ та ПСБО, поради щодо трансформації звітності;
  • Пробний іспит у Івано-Франківську;
  • Додатковим бонусом стали смачні кавові перерви , нові знайомства, спілкування та обмін досвідом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кому буде корисне навчання?

  • Керівникам та бухгалтерам компаній, які застосовують МСФЗ або трансформують звітність з стандартів П(с)БО до МСФЗ;
  • Юристам та фінансовим директорам;
  • Бухгалтерам, які прагнуть розвиватися та "тримати руку на пульсі" професії.

 

Іспити проводяться одночасно в усіх навчальних центрах IAB в світі  тільки два рази на рік- в перший вівторок червня і грудня. Після закінчення іспиту роботи направляються на перевірку до Великобританії (головний офіс IAB).Результати іспиту стають відомі через 10 тижнів. Іспит проходить у м.Києві в присутності спостерігача IAB (грудень і червень). 

Запис на осінню групу вже розпочато, уся необхідна інформація за телефоном +380673407128 (вайбер). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

Щиро дякуємо Дмитрові Сушко аудитору, керівнику "ПІ.ЕС.ПІ Тренінговий центр", за плідну співпрацю, за надану можливість Прикарпатським бухгалтерам та аудиторам поглибити свій рівень знань у Міжнародних Стандартах Фінансової Звітності, а також за можливість підтвердити свої знання у Міжнародній Асоціації бухгалтерів IAB.

Велика подяка тренеру Станіславу Подруцькому, ДіпІФР, IAB, 20 років досвіду у фінансах, з них 10 років в аудиті, 5 років фінансовим директором. 

Дякуємо Вам за доступний виклад матеріалу, за переданий Ваш досвід застосування Міжнародних Стандартів Фінансової Звітності на практиці та за гарно проведений час.

З повагою директор Аудиторської компанії "Вектор Аудиту" та голова Спілки Бухгалтерів Прикарпаття Ольга Брегін.

 

 

Відгуки учасників наших курсів:


На курси по Міжнародних Стандартів Фінансової Звітності прийшла для особистого розвитку, для того щоб моя кваліфікація відповідала тенденціям бухгалтерського обліку. 

Щоб застосовувати одержані знання в практичній діяльності як в аудиті так і в управлінському обліку. Матеріли занять подано дуже зручно і зрозуміло. 

На навчанні усього вистачало. В позанавчальний час - трохи замало днів на вивчення теоретичного матеріалу та розв'язку задач. Загалом рекомендую всім бухгалтерам, які планують стати головними бухгалтерами та всім охочим підняти свій рівень знань!!!

Наталія м.Івано-Франківськ

 


Дуже гарні та цікаві курси. Відвідувала їх для саморозвитку та вдосконалення у сфері бухгалтервського обліку та оподаткування.

Трохи не вистачало часу для вивчення матеріалу та розв'язку задач. Рекомендую усім знайомим друзям та колегам бухгалтерам !!!

Окрема подяка тренеру навчання Станіславу, матеріал подано зручно та зрозуміло!!!

Дякую Спілці Бухгалтерів Прикарпаття, що організувала таке навчання високого рівня вдосконалення. Продовжуйте в такому ж дусі.

Оксана м.Івано-Франківськ

 


Велике дякую Спілці Бухгалтерів Прикарпаття, що організувала такі чудові та цікаві курси. Дуже допомогли розібратися і зрозуміти складання звітів по Міжнародним Стандартам Фінансової Звітності. Вміло заставляли вийти із звичної зали комфорту і почати думати у бухгалтерському обліку ширше та відчути знову себе студенткою.

Рекомендую усім аудиторам, головним бухгалтерам та фінансовим директорам відвідати курси саме у вас.

Щиро вдячна за навчання та веселу компанію і багато нових знайомств.

Лілія м.Івано-Франківськ

     

Вирішила пройти курс навчання для підвищення кваліфікаційного рівня та можливості переходу організації на Міжнародні Стандарти Фінансової Звітності. 

Матеріал занять подано доступно, курси рекомендую усім хто хоче рухатись вперед!!!

Від себе додатково хочу подякувати за надзвичайно приємну компанію та найкращі враження від знайомства.

Галина м.Івано-Франківськ 

 

 


Зовсім не жалію, що пішла на курси саме до Спілки Бухгалтерів Прикарпаття. 

На курсах все чітко і доступно, тільки щоб поращити навчальний процес хотіла б сказати щоб додали більше часу для вивчення матеріалу та розв'язку задач.

Рекомендую усім хто складає звітність по Міжнародним Стандартам Фінансової Звітності.

Дякую.

Марія смт. Більшівці

 

 


Вирішила пройти курс навчання та складати іспит на міжнародній сертифікації IAB, для підвищення рівня кваліфікації як

бухгалтера, можливості кар'єрного зросту, нових знайомств і для нового досвіду. 

Щоб навчання було ще кращим рекомендую збільшити тривалість, приділити більше часу на оформлення результатів розрахунків та інших записів.

Дякую! Цікаво було навчатися, але ще ціннішим для мене є обмін досвідом, розкриття практичних ситуацій, які зустрічаються в роботі.

Любов м.Івано-Франківськ

 
 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл