ja_mageia

Главная Семінари і тренінги Новое Відбувся круглий стіл для бухгалтерів на тему «Зміни у новому році. Чим порадує 2013 рік.»
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Відбувся круглий стіл для бухгалтерів на тему «Зміни у новому році. Чим порадує 2013 рік.»
15.11.12 00:00

alt

15 листопада 2012р. ГО «Спілка бухгалтерів Прикарпаття» провела круглий стіл на тему «Зміни у новому році. Чим порадує 2013 рік.»  в Культурно-мистецькому центрі "Є".

Учасниками круглого столу були розглянуті основні питання, що стосувалися змін з податку на прибуток та нововведень, внесених ЗУ «Про зайнятість населення», які набирають чинність 01 січня 2013 року.

Зокрема, Головою Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольгою Брегін було роз’яснено питання сплати авансових внесків з податку на прибуток підприємств та термінів подання звітності, встановлених для окремих платників податку на прибуток.  

altВ роботі круглого столу також взяли участь представники Івано-Франківського обласного центру зайнятості, а саме: начальник інспекції по контролю за додержанням законодавства про зайнятість населення Наталія Фущич, начальник відділу бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Надія Петрущак, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню та надання послуг роботодавцям Наталія Кобзан.

Начальник інспекції по контролю за додержанням законодавства про зайнятість населення Наталія Емілівна Фущич роз’яснила ряд суттєво нових механізмів сприяння та забезпечення зайнятості населення, які набирають чинність з 1 січня 2013р. з набранням чинності Закону України «Про зайнятість населення». Також було наголошено на тому, що основні нововведення стосуються запровадження системи стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування осіб, які потребують додаткових гарантій з працевлаштування.alt

Представники обласного центру зайнятості відповіли на численні запитання учасників круглого столу, зокрема питання щодо категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та встановленої для них квоти у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік, а також встановлення нової відповідальності за порушення ЗУ «Про зайнятість населення».

Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття запропонувала учасникам круглого столу надати свої пропозиції та побажання щодо удосконалення податкового законодавства, зокрема, щодо змін до Податкового кодексу України, які Спілка планує подати на розгляд до органів податкової служби та на розгляд Регіональної ради підприємців Івано-Франківської області.

Наступний круглий стіл для бухгалтерів планується 13 грудня 2012р.

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл