ja_mageia

Главная Семінари і тренінги Новое Відбувся круглий стіл 02 липня 2014 року
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Відбувся круглий стіл 02 липня 2014 року
09.07.14 15:19

02 липня 2014 року Спілка бухгалтерів Прикарпаття провела круглий стіл, присвячений особливостям складання та подання звітності за І півріччя 2014 року та порядку проведення державних закупівель.

З особливостями складання звітності за І півріччя 2014 року та зі змінами в податковому законодавстві учасників ознайомила Ольга Брегін - сертифікований аудитор, сертифікований консультант з податків і зборів, директор аудиторської компанії “Вектор аудиту”, заступник голови громадської ради при Головному управлінні Міндоходів в Івано-Франківській області, голова Громадської організації  «Спілка бухгалтерів Прикарпаття».

В аспекті останніх змін, що торкнулися податкового законодавства, було розглянуто такі питання:

  • Оподаткування ПДВ медичних виробівза ставкою 7% згідно нового переліку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №216 від 01.07.2014
  • Подання звітності у випадку призупинення діяльності.
  • Припинення діяльності за рішенням суду у випадку неподанняпротягом року податкових декларацій і фінансової звітності
  • Штрафи при несплаті авансових внесків з ЄСВ підприємцями на загальній системі.
  • 10-тисячний ліміт при розрахунках готівкою: кого стосуються обмеження.
  • Особливості нарахування та виплати зарплати мобілізованих працівників.
  • Відображення виплат підприємцям у формі 1ДФ.
  • Виправлення помилок і зміни у фінансовій звітності відповідно до П(С)БО 6.
  • Способи подання податкової декларації та ін.

Учасники круглого столу активно ділились своїм досвідом стосовно перелічених питань, а також жваво обговорювали новини законодавства.

З питаннями, присвяченими порядку державних закупівель, та з юридичними нюансами участі у тендерах учасників ознайомила практикуючий юрист Леся Попадинець.

Учасники отримали рекомендації стосовно підготовки та подання пакету документів тендерній комісії, а також можливі варіанти перебігу конкурсних торгів.

Присутні на круглому столі мали можливість задати запитання стосовно здійснення державних закупівель і отримати на них вичерпні відповіді.

Вже традиційно під час круглого столу Спілка бухгалтерів Прикарпаття поповнилася новими членами, яким Голова Спілки бухгалтерів Прикарпаття Ольга Євгеніївна Брегін урочисто вручила сертифікати про членство у Спілці.

Також Ольга Євгеніївна запропонувала учасникам круглого столу подавати пропозиції та зауваження з питань оподаткування та діяльності контролюючих органів на електронну пошту   Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.  для їх обговорення на наступному круглому столі.

Завершальним та найінтригуючішим питанням стало обговорення святкування Дня бухгалтера, яке цьогоріч буде надзвичайно креативним та творчим.

   

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл