ja_mageia

Главная Семінари і тренінги Новое 13 серпня 2014 року відбувся круглий стіл
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
13 серпня 2014 року відбувся круглий стіл
14.08.14 13:51

13 серпня 2014 року  було проведено круглий стіл за сприянням Спілки бухгалтерів Прикарпаття, на якому обговорювалась питання: «Мобілізація», «Військовий збір», «Пасивні доходи», «Податок на прибуток», «ПДВ», «Єдиний соціальний внесок».

Серед учасників круглого столу, яких налічувалось близько п’ятидесяти чоловік, були представники Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області, а саме: начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб, ЄСВ та майнових податків Кучер Ірина Іванівна, начальник інформаційно-комунікаційного відділу Нащочин Олександр Анатолійович, головний державний ревізор-інспектор відділу контролю до адміністрування ПДВ,представник ДПІ в м.Івано-Франківську Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області заступник начальника відділу адміністрування Єдиного соціального внеску Климончук Тетяна Григорівна.

Представниками Головного управління Міністерства доходів і зборів в Івано-Франківській області було роз’яснено широке коло питань щодо  змін до законодавства.

Брегін Ольга Євгеніївна – сертифікований аудитор, сертифікований консультант з податків і зборів, директор аудиторської компанії “Вектор аудиту”, заступник голови громадської ради при Головному управлінні Міндоходів в Івано-Франківській області, голова Громадської організації  «Спілка бухгалтерів Прикарпаття» ознайомила учасників із останніми змінами до Податковоо кодексу України.

Крім того, учасники круглого столу мали можливість задати запитання з податкового законодавства аудитору, представникам Головного управління Міністерства доходів і зборів в Івано-Франківській області та отримати на них вичерпні відповіді.

Під час круглого столу Спілка бухгалтерів Прикарпаття поповнилася новими сертифікованими членами.Ольга Брегін урочисто вручила сертифікати про членство у Спілці.

 

 

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл