ja_mageia

Главная Семінари і тренінги Новое Відбулося святкування з нагоди Дня бухгалтера 16.07.2012р.
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Відбулося святкування з нагоди Дня бухгалтера 16.07.2012р.
19.07.12 00:00

alt

 

16 червня відбулося святкування з нагоди Дня бухгалтера, яке Спілка бухгалтерів Прикарпаття вже традиційно проводить за тою самою адресою, що й попередні два роки, в центрі міста Івано-Франківська у ресторані мексиканської та італійської кухні "Azteca" (колишній бар «Пелікан»).


alt

 

 

Весь вечір ресторан приємно дивував нас своєю чудовою кухнею та затишною атмосферою, а організатори - розважальною програмою, а саме різноманітними конкурсами, лотереями та танцями. 

alt

 

 

 

Під час святкування з нагоди Дня бухгалтера головою Спілки бухгалтерів Прикарпаття було вручено сертифікати п'ятьом новим членим, які брали найактивнішу участь у заходах Спілки.

 

Також варто привітати членів Спілки бухгалтерів Прикарпаття, а саме: Брегін Ольгу Євгеніївну, Носову Тетяну Вікторівну, Млиниську Христину Іванівну, Лук’янічеву Галину Юріївну та Мельничук Лесю Теодозівну, які 16 липня 2012р. отримали грамоти від Івано-Франківської обласної державної адміністрації Івано-Франківської обласної ради за сумлінну працю у сфері бухгалтерського обліку, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Дня бухгалтера.

Хочеться ще раз побажати всім бухгалтерам, з нагоди їх професійного свята – Дня Бухгалтера, міцного здоров’я, довголіття, щастя, достатку, професійних успіхів та кар'єрного росту, а також щоб у Вас завжди сходився баланс! На роботі й вдома!

 

Фотозвіт з святкування Дня бухгалтера 

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Дякуємо всім членам Спілки бухгалтерів Прикарпаття за активну участь у наших заходах !

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл