ja_mageia

Юридичні послуги

Юридичні послуги- розробка документів для легалізації, організації і здійснення господарської діяльності;

- реєстрація, ліквідація, реорганізація підприємств;

- юридичний супровід перевірок компаній податковими, антимонопольними чи іншими контролюючими органами.


В Україні складна правова система, яка постійно переглядається і змінюється. Застосування законів в Україні на практиці істотним чином залежить від позиції державних органів, а також від судової практики, яка склалася на певний момент. Для уникнення юридичних пасток і пов'язаною з ними відповідальністю, підприємствам є сенс звертатися за кваліфікованою юридичною допомогою.

Наша компанія здійснить для Вас:

1.) консультації по різних практичних питаннях, включаючи використання податкових пільг, валютного законодавства, отримання ліцензій і сертифікатів, дотримання вимог антимонопольних органів, цінних паперів і інших питань, що пов'язані із здійсненням господарської діяльності в Україні;

2.) професійний юридичний аналіз договорів, контрактів і інших документів, що використовуються в процесі господарської діяльності;

2.) практичну допомогу в підготовці всіх типів контрактів, реєстрації компаній, отримання ліцензій і дозволів.

Ми здійснюємо перевірку установчих документів підприємств на предмет їх відповідності чинному законодавству, перевіряємо наявність всіх необхідних рішень керівних органів, реєстрацій, узгоджень і ліцензій; аналізуємо існуючі договірні відносини (комерційні, фінансові, договори оренди і інші договори, трудові угоди і так далі). Здійснюючи юридичний аналіз, ми проводимо оцінку потенційних ризиків компанії і надаємо рекомендації щодо можливостей їх усунення або зниження; крім того, ми підготуємо для Вас проекти документів або пропозиції щодо внесення необхідних змін і доповнень до проаналізованих документів.

Участь в судових і арбітражних процесах, представництво інтересів клієнтів в державних установах

Ми здійснюєм захист інтересів клієнтів в судах і господарських судах в ході вирішення господарських суперечок. Також ми допоможемо Вам вирішувати суперечки з органами державної влади, при можливості на досудовому рівні. Спираючись на те, що нормативні акти, які регулюють сферу оподаткування, валютних відносин і інші, часто бувають неясними або суперечливими, ми допомагаємо клієнтам надаючи письмові роз'яснення конкретних практичних питаннях.

Здійснення Реєстрації підприємств

Ми пропонуємо послуги по реєстрації компаній, які включають підготовку необхідних документів і їх подачу у відповідні органи реєстрації, проведення переговорів з представниками державних органів, допомогу при відкритті рахунків в банківських установах.

Здійснення ліквідації підприємств

Послуга включає здійснення підготовки та перевірки всієї необхідної документації, подачу її до державних установ, проведення переговорів з службовцями відповідних установ на предмет питань, які пов'язані із здійсненням закриття чи ліквідації підприємств, допомоги клієнтам при врегулюванні можливих суперечок з податковою та фондами соціального захисту, а також при отриманні свідоцтв.

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл