ja_mageia

Главная Про нас Послуги компанії Складання звітності та ведення бухгалтерського обліку (аутсорсинг)
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Складання звітності та ведення бухгалтерського обліку (аутсорсинг)

1. Підготовка податкової та фінансової звітності для підприємств будь-якої форми власності та виду діяльності.

2. Ведення бухгалтерського обліку та складання звітності для дрібних підприємств та підприємців.

Навіщо підприємству використання бухгалтерського аутсорсингу?

1. Наявність договору на бухгалтерське обслуговування, в якому чітко обумовлені фінансові взаємини між замовником і виконавцем, повністю виключає які б то не було непорозуміння щодо оплати послуг або термінів виконання робіт.

2. Бухгалтерський аутсорсинг обходиться будь-якій компанії істотно дешевше, ніж витрати на зарплату штатним бухгалтерам, таким чином, подібна послуга допомагає замовникам економити кошти.

3. Економія на купівлі програмного забепечення для ведення бухгалтерського обліку. Крім того програми вимагають постійного їх обслуговування та актуалізації (поновлення, доповнення).

4. Віддалений бухгалтерський супровід виключає перерви в роботі, обумовлені хворобою співробітника, його відпусткою чи звільненням.

5. Співробітник аутсорсингової компанії не має особистої зацікавленості в справах компанії-замовника, тоді як штатний бухгалтер, керований корисливими мотивами, нерідко стає джерелом витоку конфіденційної інформації.

6. Відповідальність за невчасне складання звітності або неякісно виконані роботи повністю лежить на співробітниках аутсорсингової компанії.


Підприємства, які зареєстровані в Україні, незалежно від організаційно-правової форми та виду діяльності, в обов'язковому порядку подають в контролюючі органи фінансову та податкову звітність за певні періоди господарської діяльності.

Навіть у випадку якщо господарська діяльність з початку звітного періоду не здійснювалася, тобто не проводилися ніяких рухів по розрахунковому рахунку, не нараховувалася заробітна плата, не здійснювалися ніяких платежів, перекладів і так далі, то підприємство все одно повинно складати і завчасно подавати в державні перевіряючі інстанції нульову звітність.

Отже, і випливає що всі суб'єкти господарської діяльності, як малі підприємства, так і крупні фірми потребують професійних бухгалтерських послуг, які включають подання податкової, фінансової і іншої звітності.

Важливо вчасно і правильно скласти фінансову і податкову звітність, щоб не порушити вимог законодавства і не понести витрати на штрафи. Для цього керівникам малих підприємств, в яких відсутній бухгалтер, і немає можливості підготувати власними силами бухгалтерську звітність, традиційно звертаються за допомогою до спеціалістів.

Наша компанія пропонує Вам послуги по підготовці і поданню фінансової, податкової і іншої звітності малим підприємствам і підприємцям за доступною ціною, в терміни, передбачені законодавством.


Бухгалтерське обслуговування – це комплекс послуг з ведення бухгалтерського обліку від заповнення первинного бухгалтерського документа до здачі бухгалтерської звітності в контролюючі органи.

Ведення бухгалтерського обліку – це дуже клопіткий і вимагаючий постійної уваги процес, який включає процедуру прийому документації з подальшою її обробкою, яка полягає в обробці інформації про майно компанії та її фінансові зобов'язання. Визначення розмірів заробітної плати, розрахунок податків, а також складання фінансової звітності і податкової декларації фірми, які згодом подаватимуться до податкової інспекції, – це і є ті процеси, які найбільш повно охоплюють поняття ведення бухгалтерського обліку.


Доручити ведення бухгалтерського обліку сторонній компанії дуже зручно. Таким чином, Ви маєте можливість зняти з себе у разі непередбаченої ситуації відповідальність за некомпетентну роботу Вашого бухгалтера, зняти з себе вирішення конфліктних питань пов’язаних з претензіями контролюючих органів – аудиторська компанія автоматично стає Вашим офіційним представником в податкових органах. Крім того, користуючись послугами аудиторської компанії, ви отримаєте стовідсоткову упевненість в тому, що ведення бухгалтерського обліку повною мірою відповідатиме законодавству.

Передача ведення бухгалтерського обліку сторонній компанії, що спеціалізується на бухгалтерському обслуговуванні підприємств, – це прогресивний шлях організації облікової роботи на підприємстві.

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл