ja_mageia

Главная
Вконтакте FACEBOOK Вконтакте Вконтакте
Відгуки учасників курсів

Відгуки учасників наших курсів:

Хочу висловити подяку всьому колективу за можливість прослухати висококваліфіковані курси для бухгалтерів.

Викладачі стисло та зрозуміло викладають теорію бухгалтерського обліку, що тісно переплітається з практичними заняттями і дає можливість добре закріпити матеріал, і навіть новачку спробувати себе в ролі справжнього бухгалтера.

Матеріал подається доступно на конкретних прикладах. Викладається сама суть теми, основні ключові поняття і принципи, разом з тим, теми занять охоплюють усі, без виключення, аспекти ведення бухгалтерського обліку.

В процесі навчання викладачі також надають матеріали нормативної документації.

Я дуже задоволена, що вибрала саме ці курси. Отримані знання допоможуть мені вдосконалитися в своєму професійному розвитку."   

Ольга , 35 років, м.Івано-Франківськ.


" Реалії часу вимагають постійного вдосконалення. Грамотний бухгалтер та ефективний керівник - запорука вдалого бізнесу.

Чи достатньо ефективно я проваджу свою господарську діяльність?

Чи не чекає на мене айсберг податкової?

Саме ці запитання привели мене на бухгалтерські курси.

Тут нас навчили розуміти ази ведення бухгалтерського обліку, орієнтуватися у Податковому кодексі та інших законодавчо-правових актах, що регулюють роботу підприємств, як правильно вести документи, як грамотно вести касу чи нараховувати зарплату і т.д.

Ці знання допомагають мені щодня ефективно вести свій бізнес, уникнути штрафів та завжди бути в ногу з часом."

Вікторія Ломей, Голова ОСББ " Сучасне житло".


alt«… виникла проблема дефіциту знань у галузі податкового і бухгалтерського обліку для повноцінного виконання посадових обов’язків.

Я збирала і аналізувала інформацію про організації міста які надають послуги з консультування і навчання у даній сфері. Знайшла вичерпну інформацію про курси в мережі Інтернет яка дала зрозуміти, що курси відповідають моїм вимогам. Також отримала позитивні відгуки знайомих.

На цих курсах я отримала вичерпні знання у сфері ведення бухгалтерського обліку підприємства, складання податкової звітності, які пригодились у практичній роботі у даній галузі.

Завдяки чіткому і доступному викладанню навчального матеріалу знання легко засвоїлись, приємно здивувала компетентність бухгалтерів-практиків, які проводили заняття.

Рекомендувала би знайомим, які працюють в даній сфері і прагнуть вдосконалити знання. А також тим хто вперше хоче познайомитися з бухгалтерією».

Холопенко Тетяна, м.Івано-Франківськ.


Школа бухгалтерів в Івано-Франківську

«Хороші курси! Також мені сподобалися методи викладання. На цих курсах дійсно можна навчитись основам ведення бухгалтерії.
 

Я дуже задоволена, що обрала саме ці курси!»

Наталія, м. Івано-Франківськ.

 

 Бухгалтерські курси в Івано-Франківську

«...прийшла з проблемою незнання бухгалтерського обліку, а саме складанням звітів, визначенням діяльності підприємства, основних завдань.

На курсах отримала знання теорії бух. обліку, практичні навики складання звітів, заповнення документів, уміння використовувати Закони на свою користь.

Все було чудово. Хороший колектив та доступне викладання матеріалу!»

Ілона, м. Івано-Франківськ.

 

«Прийшла з тим, щоб навчитися основам ведення бух. обліку, так як взагалі не орієнтувалась в бухгалтерії. Шукала курси, які б навчили мене всьому, що вміє бухгалтер.

Дуже задоволена. Результати отримала відмінні, навіть більше ніж очікувала.»

    Оксана, м. Івано-Франківськ.


alt

«Минулого року я закінчила університет і шукала роботу. Так як в університеті я не отримала глибоких бухгалтерських знань, тому вирішила записатися на курси.

За такий короткий період на курсах освоїла багато цікавого та нового матеріалу. Дуже хороші курси та викладацький склад.  Ще один великий плюс курсів - чай, кава на перервах!»

 

Мар'яна, м. Івано-Франківськ.


alt

« Отримала знання з бух. обліку та навики роботи в  1С. Здивована дуже позитивною атмосферою та товаристськими відносинами.

Якістю курсів задоволена. Вірю в то, що буду хорошим бухгалтером!!!».

 

Уляна, м. Івано-Франківськ.


alt

«Пішла на курси бо хотілося навчитися правильно вести бухгалтерський облік на всіх ділянках. До курсів були постійно сумніви, що щось не вийде, тепер ну майже як головний бухгалтер.

На курсах було багато практичних занять, новинок у зміні законодавства, оподаткуванні.».

Ольга, м. Івано-Франківськ.«Необхідно було пригадати бухгалтерський облік і дізнатися про зміни і нововведення, які відбулись в бухгалтерському обліку за період моє декретної відпустки.

Серед усіх оголошень, дана фірма мені здалась найбільш респектабельною. А також ціновий фактор, оскільки я подумала що на курсах за 2000 грн. дадуть кращі знання ніж на курсах за 500 грн.

Які результати я отримала?

Нарешті я «подружилась» з ПДВ і іншими податками, зрозуміла чого мені бракувало для ефективного і швидкого ведення бухгалтерії.

На скільки курси перевершили мої очікування?

Мені дуже сподобалось і жаль що курси вже закінчились, з нетерпінням чекаю семінарів і вечірок.

Дуже позитивні і хороші курси, після важкого трудового дня заряджаєшся енергією від викладачів (особливо від Ольги Брегін – вона як сонечко, тепла і весела), набираєшся впевненості, що у тебе все получиться і фінансова звітність – це не так страшно як здається з першого погляду.»

Христина Лотоцька , м. Івано-Франківськ


Я хотіла отримати знання по бухгалтерському обліку і отримала відмінні результати.
 
Рекомендую всім знайомим, хто хоче пізнати бухгалтерський облік.
 
 
Всім хранителям рахунків -
Вино, квіти, поцілунки!!!!
Всім бухгалтерам - Привіт!
Многая й благая вам літ!
 
Світлана Яремчук, м. Івано-Франківськ

Хотіла отримати знання з бухгалтерського обліку, а ще маю на меті працювати в цій сфері.

Прийшла на ваші курси тому що саме про ваші курси я читала хороші відгуки в інтернеті, а крім того на ваших курсах вчать бухгалтерського обліку з нуля.

Дуже задоволена результатами навчання. Рекомендую всім, хто хоче покращити свій рівень з бухгалтерського обліку.

В нашому колективі панує атмосфера затишку, комфорту та доброзичливості, а кавові перерви об’єднують колектив для обміну досвідом.

Ірина Прокіпчук, м. Івано-Франківськ


 

Прийшла на курси з бажанням опанувати нові для себе знання. 

Прочитала відгуки в інтернеті і була задоволена отриманою інформацією.

Курси задовольнили мої очікування.

Хотіла б виразити подяку за отримані знання.

Гірна Мар’яна, м. Івано-Франківськ


Я закінчила університет за спеціальністю менеджер організацій, і, звичайно, потратила на це декілька років. Мені захотілося поміняти свою професію на бухгалтера, але при цьому не витрачати багато часу і звичайно ж менш-більш досконало вивчити облік, а також зрозуміти це на практиці (для прикладу, не тільки вивчати теорію, а й заповнювати звіти та інші документи, розв’язувати задачі…..)

Я вирішила не заново поступати в університет, а  пошукати хороші курси. Так як вчитись на курсах – це менше витраченого часу та коштів за навчання. І на мою думку, такі ж результати, але не за 5 років)))

Чому прийшли саме на Ваші курси?

Мені сподобався підхід викладення на сайті того що ми маємо вивчити на цих курсах. Чітко і ясно. На інших сайтах писали тільки те що набирається група, а що конкретно вивчатиметься було не ясно…. чи тільки теорія….чи  1:С …..чи те і те.

Результати отримала не погані, я задоволена).

Рекомендую всім бажаючим хто хоче вивчити облік, стати бухгалтером чи помічником бухгалтера, а також підприємцям, які хочуть самостійно вести бухгалтерський облік.

Дуже було приємно навчатись, багато отримала позитиву….. приємний колектив та викладачі))))

Людмила Семчук , с.Коршів, Коломийський район


Прийшла на курси, тому що хотіла відновити знання з бухгалтерського обліку, адже колись навчалась по цій спеціальності (навчання не дало бажаних результатів).

Чому прийшла саме на ці курси? Прочитавши відгуки в Інтернеті, зрозуміла, що це саме ті курси, що я шукала.

На курсах панувала дружня атмосфера, всі викладачі чудово подавали матеріал, відповідали на запитання, було дуже цікаво і пізнавально. Результатами задоволена. Методика викладання дуже сподобалась,  легко  засвоювався матеріал. Було багато практичних занять, ми здобули знання у бухгалтерському,  податковому обліках,  навчились заповнювати документи, складати звітність, знаємо коли її подавати, щоб уникнути штрафних санкцій.

Що перевершило мої очікування? У викладачів був індивідуальний підхід до кожного, вони були зацікавлені, щоб всі  розуміли матеріал.

Я задоволена, що обрала саме ці курси, адже на них я здобула знання, які пригодяться мені в майбутньому.

Ольга Мельник, м. Калуш


Перебуваю у декретній відпустці 6 років. Професійні навики та знання, набуті під час трудової діяльності, поступово стали втрачатись та забуватись. Тому виникла потреба відновлення і здобування нових знань та вмінь у сфері економіки, бух обліку, фінансів... До цього часу практично не було можливості ретельно зайнятись самостійним вивченням бухгалтерського обліку.

Які результати я отримала? Більші ніж сподівалась. Нарешті зрозуміла суть бухгалтерських проводок, побачила в чому полягає робота бухгалтера в цілому.

Дуже вдячна за рівень і якість викладання, приємно та цікаво було спілкуватись і на професійні і на загальні теми.

Марія Зваричук,  м. Івано-Франківськ

 


 

Прийшла на курси через відсутність знань з бухгалтерії.Подумала, що якщо курси від Спілки 

бухгалтерів Прикарпаття, то щось навчать.

Які результати  я отримала? Думаю, хороші. Вдячна за знання, які я отримала.

Людмила Луців,  м. Калуш


 

До цього часу моя робота зовсім не була пов'язана з бухгалтерією, але виникла потреба в опануванні цієї науки. 

В мережі Інтернет довідалась про курси, ознайомилась з планом їхньої роботи і вирішила замість другої вищої освіти, котра вимагає великих затрат і значно розтягується в часі, здобути нову спеціальнісь швидше.

Курси виявилисья дуже цікавими. Викладання ведеться на доступному рівні. Основна увага акцентується на практичному використанні основ бухгалтерського обліку.

Не сподівалася, що за короткий термін можна опанувати таку великою кількість інформації. Думаю, що тепер зможу самостійно вести бухгалтерію малого підприємства. 

Велике спасибі викладачам курсів!

Галя Кузишин, м. Івано-ФранківськПрийшла на курси через відсутність теоретичних і практичних знань з бухгалтерського обліку, що потрібні для роботи.

Побоювалась, що буде як в школі -  "учень-вчитель". На щастя цього не було.

Я почувалась абсолютно комфортно.

В результаті синтезувала те, що знала і отримала багато корисної інфомації та практичних навичок. 

Оксана Халак, м. Івано-Франківськ


На ваші курси прийшла тому, що вони навчають одночасно бухгалтерії та програми 1С за відносно короткий проміжок часу.

Отримала чітке поняття та роз'яснення Податкового кодексу, податків та їх нарахування. Навчилась заповнювати податкову звітність.

Отримала багато корисного та інформативного роздаткового матеріалу, який можна буде використовувати в своїй роботі.

Рекомендую бухгалтерам-початківцям та тим, хто просто хоче вдосконалювати свої навики.

Ірина Шегда, м. Тисмениця


Дуже задоволена рівнем викладання. 

Було багато практичних занять.

Рекомендую всім знайомим бухгалтерам.

Дякую викладачам за терпіння, розуміння та за дуже доступне викладання.

Наталія Гурман, м. Івано-Франківськ


 

Вирішила освоїти для себе нову сферу роботи і пішла на курси. Отримала необхідні базові знання та стимул для подальшого навчання. Рекомендую всім хоча б для загального розвитку.

 

Христина Мороз, м. Івано-Франківськ


Захотілось змінити професію і вирішила піти на ваші курси, так як склали враження професіоналів з загальною позитивною атмосферою.

Я здобула бухгалтерські початкові знання, впевненість в тому, що зможу стати бухгалтером. Тепер я знаю де є колектив, де можна знайти професійну пораду і проконсультуватися.

Можливо потрібно трошки більше часу на складні теми і більше часу для освоєння 1С.

 

Дуже задоволена, сподіваюсь реалізуватися в професії і продовжити уже на професійному рівні співпрацювати з цим чудовим колективом.

Юлія Гончарова, м.Івано-Франківськ


 

Зразу шукала курси щоб навчитись бухгалтерському обліку. Прийшла по рекомендації і дуже задоволена. Рекомендую всім хто хоче отримати знання по бухгалтерському обліку.

 

Стелла Яковлєва, м.Івано-Франківськ


Зіткнулася з проблемою нестачі теоретичних знань. Займалася самоосвітою використовуючи різні інтернет джерела

Сподобалася програма навчання, яка охоплює всі основні питання бухгалтерського обліку, а також запропоновані заняття з юристом. Я отримала натхнення до роботи багаж знань та інформацію про джерела де такі знання можна знайти для постійного самовдосконалення.

 Я добре знала що мене чекає на курсах з теоретичної точки, але вразило відношення до студентів та дружня атмосфера.

Рекомендую студентам-випускникам вишів, які планують працювати бухгалтером, уже практикуючим бухгалтерам для систематизації знань

 

Вражає відданість працівників, які залишались навіть по завершенні двох-годинного заняття для продовження обговорення складних тем.

Ольга Шпак, м.Івано-Франківськ


 

 

Шукала курси для удосконалення існуючих знань.

Дізналась все що мене цікавило. Я не очікувала що так багато не знаю.

Ваші курси дуже хороші і потрібні, як для початківців, так і для практикуючих бухгалтерів.

 

Неля Ткач, с. Чукалівка


Виникла потреба покращити знання у сфері бухгалтерського обліку у зв’язку із трудовою діяльністю. Шукала на які курси записатись. Підійшла вартість і сподобались відгуки.

 Знання покращились, вистачило всього. Дякую.

    Мар'яна Яцьків, м.Івано-Франківськ


 

На курси прийшла отримати нові знання та досвід, ознайомитись з програмою 1С. Курси перевершили мої очікування адже я здобула знання зовсім новій для себе галузі.

 

На курсах мені вистачало усього, адже було досконало викладено теоретичний матеріал, були практичні заняття та ознайомлення з 1С. Хотіла би подякувати усьому колективу “Спілки бухгалтерів Прикарпаття” за дружню атмосферу, грунтовні знання, хороший досвід та позитивні емоції.

 

Оксана Гнатківська, м.Івано-Франківськ


Хотілось навчитись чогось нового. Прочитала хороші відгуки і обрала саме вас. Задоволена курсами. Почула і навчилась багато нового, що стане в нагоді при роботі.

 

Любов Лесів, с.Станькова, Калуський р-н


Працювала на вузькі ділянці обліку (робота з накладними). Хотіла збільшити знання. Пригадала теорію бухгалтерського обліку, ознайомилась з останніми змінами в податковому обліку, отримала базові навички роботи в 1С.

Не очікувала, що навчання на курсах може бути настільки легким і позитивним. Хотілося б ще попрацювати з Клієнт – Банком і над електронною передачею звітності.

Окреме спасибі за приємну атмосферу. Доброзичливе ставлення викладачів залишило по собі теплі спогади.

Жанна Крицун, смт.Богородчани


Для загального ознайомлення з бухгалтерським обліком та для ознайомлення із звітністю. Шукала в інтернеті різні  варіанти курсів, і вирішила піти саме на ваші через хороші відгуки та чіткість розписаних питань які мали розглядатись.

Дізналася все що цікавило, а також ознайомилася з податковим кодексом, дізналася де шукати необхідну інформацію. На ваші курси було приємно ходити, дружня атмосфера,ясність подання інформації, відповідали на всі питання які цікавили. Дякую за навчання, за хороше ставлення, за дружню атмосферу. Я із задоволенням ходила на Ваші курси. Знання, які Ви мені дали я вже починаю застосовувати на практиці. Особливо пригодилася інформація по єдиному податку та нарахування заробітної плати по соціальних пільгах.

Іванна Соколюк, смт Ворохта

 

 


  Щиро дякую Вам за надані знання кадрового діловодства. Отриманий досвід запам'ятається на все життя і принесе відчутну користь у роботі.

Особливо хочу відмітити Ваш підхід та доступність у викладанні здавалось би такого ''сухого'' предмету.

З чистою совістю можу рекомендувати Вас, як кваліфікованих спеціалістів, майстрів своєї справи.

Крім того, пройдені курси дали ''підгрунтя для роздумів'' , що необхідно в собі змінити, допрацювати, щоб ефективно виконувати кадрову роботу.

 

Смоляр Алевтина, м.Івано-Франківськ


Раніше стикалася з проблемою як правильно заповнити документи і де знайти коректні зразки.

Набутими результатами дуже задоволена, знання - це досвід життя.

 Курси кадровика дуже хороша річ, рекомендую всім знайомим.

 

 Уляна, м. Івано-Франківськ

 Виникали труднощі з питань як правильно складати різні документи, питання по конкретних ситуаціях на підприємстві, ведення воєнного обліку, бази персональних даних.

На курсах ознайомилася на більш професійному і законодавчому рівні з веденням діловодства на підприємстві. Почула багато практичних порад і випадків з життя. Навчилася складати графіки змінності. Ознайомилася більш детально з кадровою документацією.

Можу рекомендувати курси кадровика всім, хто хоче займатися кадрами, хто бачить себе на посадах у відділі кадрів на великих чи малих підприємствах. Підприємцям, які по суті самі займаються кадрами. Бухгалтерам - початківцям.

Безмежно дякую від імені всіх! Від себе, щиро вдячна за Ваш професіоналізм, вміння доступно передавати знання і навички, душевну теплоту і добру енергетику.

 Наталія, м. Івано-Франківськ


Раніше виникали труднощі з веденням кадрової документації. Практичне застосуванняя нормативно - правової бази.

На курсах кадровика отримала зразки необхідної документації з детальним описом їх заповнення. Ознайомилась з нормативно - правовою базою кадрової справи.

Зрозумілаяк коректно побудувати кадрову роботу на власному підприємстві.

Рекомендувала б курси кадровика:

- керівникам підприємств з метою коректного контролю відділу кадрів на підприємстві;

-бухгалтерам, які суміщають ведення кадрового діловодства із основною роботою;

-кадровикам з метою оновлення знань з кадрового діловодства.

Рекомендую цей курс для всіх бажаючих вчитися, підвищувати свій рівень кваліфікації та                                                                                отримувати позитивний заряд емоцій!

  Вероніка, м. Івано-Франківськ


Дуже часто стикалась раніше з кадровим діловодством. Виникали труднощі з оформленням наказів, як правильно оформити прийом на роботу.

В зв'язку з розширенням і розвитком компанії стало виникати багато питань.

Якщо оцінювати курси кадровика по 12 - бальній шкалі, то на 13 балів!!!

Курси є надзвичайно інформативні.Рекомендую всім бухгалтерам, тому що впевнена, вони з цими питаннями стикаються дуже часто

.Хочу висловити подяку всім організаторам і лекторам за їх працю.

Наталя, м. Івано-Франківськ


 

 

Подивитися відгук Ольги Євгенівни

 

 

 

 

 

Подивитися відгук Іванчук Лілії

Інші відгуки дивіться на відеоканалі Спілки бухгалтерів Прикарпаття

 

 

 

Підпишіться на актуальні новини для бухгалтерів від Вектор Аудиту Ваше Ім'я Ваш еМейл